Autor: Vakeš Petr <vakesovi(at)seznam.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 28. 07. 2013

HRÁNO: 27.března 2013 sobota 9:00 (2*45 minut)

ZAHAJOVACÍ SESTAVA:                               Latislav

Hopf                       Špička            Hnízdil                     Křehlík

L.Hájek     Červík (K)      Jak.Vodrážka         Mikhalyiuk

Chlup T.                                Friedl

ZMĚNY: 46. Živanovič (L.Hájek), 46.Čižmár (Křehlík),46.Urbánek (Friedl), 46.Nitsch (Mikhalyiuk),46.Skopový (Hopf),67.Friedl (Živanovič),77.L.Hájek (Červík),77.Mikhalyiuk (Nitsch),84.Křehlík (T.Chlup)

ZAJÍMAVÉ MOMENTY:

12.MIN.:David Friedl, nová tvář v naší sestavě se uvedl pěknou střelou, která však mířila nad břevno naší branky.

15.MIN.:Po centru Tomáše Chlupa se dostal k zakončení Lukáš Hájek, ale hlavou nedokázal míč nasměrovat mezi tři tyče.

16.MIN.:Dobrý průnik Tomáš Chlup do velkého vápna soupeře zakončil již zmiňovaný útočník obstřelem brankáře na zadní tyč ,bohužel míč mířil přímo do tyče a poté se odrazil zpět do hry ,kde byl u něj nejrychleji David Friedl, kterého srazil hostující hráč Hájek, ale píšťalka hlavního sudího Cvrka zůstala němá.

18.MIN.:Dobrou šanci si po zmatku v naší defenzívě připravil soupeř, ale jeden z jejich hráčů pálil pouze nad břevno brankové konstrukce.

35.MIN.:Po delší době bez větších to byli hosté, kteří se mohli dostat do vedení, ale jeden z jejich borců pálil vysoko nad (přes lapač).

38.MIN.:Po dobrém průniku agilní Tomáš Chlup, našel před brankou přízemní přihrávkou Davida Friedla, který však v tutovce z první nasměrovat míč do sítě nedokázal.

43.MIN.:Při průniku do velkého vápna byl Tomáš Chlup zastaven jen pomocí faulu, kdy celkem jasnou situaci pan rozhodčí Cvrk posoudil jako pokutový kop. K exekuci penalty se postavil Tomáš Chlup, kdy si sice na jeho střelu k tyči hostující brankář sáhl, ale jeho rána byla dostatečně přesná a razantní-1:0.

55.MIN.:Po výborném průniku s chutí hrající Tomáš Chlup našel spoluhráče Tomáše Červíka, který však v tváří v tvář brankáři duel nevyhrál, kdy zblízka nedokázal prostřelil brankáře lokotky.

74.MIN.:Dobrou kombinaci Tomášů Chlupa a Červíka zakončoval střelou z jedničky David Friedl, jeho střela šla sice kolem tyče, ale pouze z venkovní strany.

76.MIN.:Také hosté zahrozili, ale tak též jejich střelec neměl přesnou mušku ,když jeho střela letěla vysoko nad.

80.MIN.: Velmi nadějně vypadal náš protiútok či spíše přečíslení obranny soupeře ,kdy ale Lukáš Hájek dobře zrychlil hru ,ale místo přihrávky na dva výborně naběhlé spoluhráče (T.Chlupa a D.Friedla) zvolil zakončení z velice těžkého úhlu a také to tak dopadlo ,kdy trefil pouze boční síť.

82.MIN.:Další průnik Tomáše Chlupa do vápna, který vyřešil až na poslední chvíli s pohledu soupeře dobrým zákrokem brankář, který vyráží balón na rohový kop.

85.MIN.:Krásný fotbalový moment, kdy mladíček v našem dresu Dominik Urbánek natáhl ke střele z dobrých třiceti metrů, ale jeho tvrdý , ale hlavně dobře mířený projektil do horního rohu brankové konstrukce gólman soupeře neméně dobrým zákrokem vytěsnil na rohový kop.

89.MIN.:Těsně před konečným hvizdem hlavního rozhodčího Cvrka nás mohli hosté poslat do penalt ,ale proti byl tentokrát náš brankář Honza Latislav ,který střelu k tyči dokázal vytěsnit na rohový kop.

HRÁNO: 27.7. sobota 11:00 (2*35 minut)

BU N.SEDLO-FK SMB BOCHOV 6:1 (1:0)

BRANKY:4. a 60.Kaňok ,43. a 55. B.Rychna ,50.Sattler,57.Škarda-45.Bláha

O 3. MÍSTO

HRÁNO: 27.7. sobota 14:30 (2*35 minut)

FK SMB BOCHOV-LOKOMOTIVA K.V. 3:6 (2:2)

BRANKY:23.Bláha,32.Vild,49.Pacinda-18.Tulák,30.Riedl,40.,44. a 56. Berger,60.Pelner

FINÁLE

HRÁNO: 27.března 2013 sobota 16:15 (2*40 minut)

FK N.ROLE-BU N.SEDLO 4:0 (3:0)

BRANKY : 15.Hnízdil,27. a 30.L.Hájek,57.D.Urbánek

ROZHODČÍ: Peschel-Cvrk,Vasilko

ZAHAJOVACÍ SESTAVA:                                       Latislav

Čižmár                       Špička               Hnízdil                    Skopový

L.Hájek             Červík (K)           Jak.Vodrážka                Mikhalyiuk

Chlup T.                                              Friedl

ZMĚNY: 12.Křehlík (Friedl) 41. Živanovič (Skopový),41.Urbánek (L.Hájek), 41.Nitsch (Mikhalyiuk),41.Hopf (Čižmár),41.R.Chlup (Špička)58.L.Hájek (T.Chlup),60.Mikhalyiuk (Hnízdil)

4.MIN.:V úvodu utkání David Friedl vyslal dobrou kolmicí do šance Tomáše Chlupa, ale šanci mu zhatil dobrým výběhem novosedelský brankář Rychna.

6.MIN.:I favorizovaní hosté nedali na svou první velkou šanci čekat ,kdy ex novorolský F.Škarda se dostal do dobré šance ,ale tentokrát se v dobrém světle ukázal náš gólman Honza Latislav ,když dobrým výběhem šanci zneškodnil.

15.MIN.:Po zbytečném zákroku na našeho Davida Friedla (musel střídat kvůli zranění) od hostujícího Kouby jsme dostali příležitost zahrávání přímého kopu. K exekuci se postavil Kuba Vodrážka ,který rozehrál na Péťu Špičku, který pekvapil soupeře náběhem z pozice stopera, poté Vavá Špička křížným centrem našel Tomáše Chlupa ,který po zpracování obloučkem vrátil na Lukáše Hnízdila, který se hlavičkou v pádu zhruba z malého vápna nemýlil -1:0.

21.MIN.:Další pěknou kombinaci do které se zapojila čtveřice našich hráčů zakončil slušnou přízemní střelou ofenzivně hrající předstoper Lukáš Hnízdil.

26.MIN.:Nová akvizice v našem dresu Vitalyi Mikhalyiuk zabojoval a obral o míč obránce soupeře, posunul míč na Tomáše Chlupa ,který vysunul Lukáše Hájka ,kterého však dobrým zákrokem vychytal mladíček v brance soupeře Rychna.

27.MIN.:Po získání míče rychle zareagoval Tomáš Chlup ,který vysunul do šance Lukáše Hájka ,který sice ze začátku trošku krkolomně ,ale nakonec přece jenom dokonalým lobem vychutnal hostujícího brankáře -2:0.

30.MIN.:Od našeho vlastního vápna se zrodila rychlá akce po autové postranní čáře, kdy Tomáš Chlup vyhrál souboj s jedním z hostujících obránců ,postupoval do vápna ,kde mu dobře ve sprintu “najel“ Lukáš Hájek“ ,který se dočkal zasloužené odměny a to konkrétně v podobě přesné přihrávky mezi brankářem a dobíhajícím obráncem ,který sice ještě Lukáše atakoval ,ale ten dobrým důrazem přidal svou druhou branku v tomto utkání -3:0.

49.MIN.:Velmi nadějně vyhlíželo naše přečíslení dva na jednoho, kdy Dominikovi Urbánkovi ,který vedl míč do rychlého protiútoku ještě sekundoval v dobrém náběhu zcela osamocený Tomáš Chlup ,ale Dominik se rozhodl pro samostatný postup ,kde ho sice soupeřův obránce na chvilku zastavil, ale přesto tento mladý hráč se dostal i trošku se štěstím k zakončení z prostoru velkého vápna, ale jeho střelu dobře chytající Rychna vyrazil z pohledu svých barev do bezpečí.

55.MIN.:Slabou chvilku až totální ležérnost zkušený tým hostů málem potrestal, kdy jeden z hráčů předvedl slalom snad kolem pěti hráčů a následně poslední obranný zákrok Kuby Vodrážky hlavní rozhodčí Peschel posoudil jako penaltový. K exekuci pokutového kopu se postavil mladíček Rychna ,který sice napálil míč velkou razancí ,ale dokázal rozhýbat pouze břevno brankové konstrukce.

57.MIN.:Míra Živanovič vysunul pěknou kolmicí do krajního prostoru Tomáše Chlupa, který nejančil a přesně načasoval do slova milimetrovou přízemní přihrávku před branku na nabíhajícího Dominika Urbánka, který sice na dvakrát ale přece jenom po čtvrté v utkání nechal vypuknout oslavu po vstřelené brance -4:0.

59.MIN.:S chutí hrající předstoper Lukáš Hnízdil si narazil z jedné před velkým vápnem soupeře s Lukášem Hájkem, poté se ještě dostal k zakončení v tak trochu akrobatické poloze, kdy ale jeho pokus nebyl přesný, respektive se nevešel mezi tři tyče hostující svatyně.

70.MIN.:Na závěrečný minuty přišel jinak povoláním brankář Pelech a paradoxně naší defenzívu nejvíce zaměstnal, kdy z prvního doteku nebezpečně zakončoval ,naštěstí jeho křížná střela mířila mimo branku.

73.MIN.:Další krásný moment předvedl „gólman“ soupeře kdy akrobaticky zakončoval “nůžkami“ ,ale Honza Latislav si vzít čisté konto v turnaji nenechal, kdy dobrým zákrokem střelecký pokus zneškodnil.

79.MIN.:Krásným pasem snad na 50-60 metrů Míša Křehlík našel za obranou linií naběhlého Lukáše Hájka, který se sice snažil přehodit hostujícího brankáře, ale ten mu jeho nedostatečně vysoký lob ve vzduchu zachytil.

NEJLEPŠÍ HRÁČ: TOMÁŠ CHLUP (N.ROLE) - 1GÓL+ 4 ASISTENCE

PS: Standartně se hraje turnaj 2*45 minut ,ale kvůli extrémním teplotám se utkání hrála (čas) dle dohody soupeřů.