STATISTIKA A ZAJÍMAVOSTI sezóna 2012/2013

Autor: Vakeš Petr <vakesovi(at)seznam.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 17. 06. 2013

ZAJÍMAVOSTI-SEZÓNA 2012/2013

TABULKY: V celkové tabulce jsme skončili na třetím místě, když jsme ve čtyřiadvaceti zápasech získali 42 bodů (13 výher-3 remízy-8 proher). V tabulce domácích utkání jsme skončili na 4.místě,kdy jsme získali 25 bodů (8-1-3). V tabulce utkání na cizích hřištích jsme skončili na 5. místě, kdy jsme získali 17 bodů (5-2-5).Zbytek viz tabulky ČMFS.

POLOČASY-STATISTIKA:Na jaře jsme měli lepší výsledky v prvním poločase, naopak na podzim jsme byli lepší ve druhých částích utkání a na konec je z toho poměrně vyrovnaná bilance prvních a druhých poločasů.

I.POLOČAS-CELKOVĚ:             25              13-6-6              45 bodů               23:9

DOMA:             13                8-4-1              28 bodů                12:1

VENKU:             12                5-2-5              17 bodů                11:8

II.POLOČAS-CELKOVĚ:            26              12-7-6              43 bodů                35:21

DOMA:             13                8-2-3              26 bodů                23:10

VENKU:             13                4-5-3              17 bodů                 12:11

Do statistiky započítáno i odehrané podzimní utkání v domácím prostředí s Kraslicemi.

VSTŘELENÉ BRANKY:Nastříleli jsme celkově 57 branek/25 utkání (2.28 gólů na utkání),v domácím prostředí jsme 35 krát/13 rozvlnili síť soupeře (2.69 gólů na utkání),na hřištích soupeřů jsme byli 22 krát/12 úspěšnými střelci (1.83 gólů na utkání). Celkově jsme na 5.místě v produktivitě,v domácím prostředí jsme čtvrtý až pátý nejproduktivnější celek tabulky a na cizích hřištích jsme šestý až sedmý celek v počtu vstřelených branek.

INKASOVANÉ BRANKY:Celkem jsme obdrželi 31 gólů/25 (1.24 branek na utkání),v domácím prostředí jsme lovili mičudu ze své sítě 12 krát/13 (0.92 branek na utkání) a na hřištích soupeře jsme inkasovali 19 krát/12 (1.58 branek na utkání).Celkově jsme v počtu obdržených branek skončili na třetím místě, v domácím prostředí jsme skončili na pěkném druhém místě a na cizích hřištích byli jenom dva týmy,které byli lepší než náš celek.

ČERVENÉ KARTY:V sezóně jsme viděli šest červených karet v pětadvaceti utkání ,což dává průměr 0.24 karty na utkání, respektive každé čtvrté utkání červená karta ,což není příliš dobrá vizitka.Dva krát viděli červenou kartu rovnou Kuba Vodrážka Honza Latislav, čtyři hráči ji viděli až po dvou žlutých-Tomáš Červík ,Tomáš Košťál ,Roman Chlup ,Jirka Baloun.

ŽLUTÉ KARTY:V pětadvaceti utkáních jsme byli padesát pět krát napomínáni žlutým kartónkem-průměr na utkání 2,2 %.O karty se rozdělilo čtrnáct hráčů, kdy opět kraluje dvojice “karbaníků“ Tomáš Chlup a Marek Palivec.

11- Palivec Marek

10- Chlup Tomáš

4- Červík Tomáš ,Chlup Roman ,Skopový Václav ,Hájek Lukáš

3- Hopf Martin, Krupička Stanislav ml. ,Vodrážka Jakub ,Špička Petr

2-Hnízdil Lukáš ,Vaverka Jaroslav

1-Nitsch Vladimír, Valta Tomáš

BRANKÁŘI: Podzimní část tohoto ročníku prakticky odchytal Standa Krupička celou (až na pár minut v jednom utkání, kdy se do branky postavil dorostenec Tomáš Dittrich).Na jaře už se o porci dvanácti utkání rozdělil se “ztraceným synem“ Honzou Latislavem. Standa krupička ml. inkasoval 25 branek v dvaceti jedna utkání ,což dělá průměr 1,19 gólů na zápas. Jan Latislav inkasoval 6 branek v pěti utkání ,což dělá průměr 1,2 gólů na zápas.

STŘELCI:Nastříleli jsme 57 branek v 25 zápasech (průměr na utkání 2,28 %),na kterých se podílelo 10 střelců.