1 FC K.VARY U-19:POPRVÉ V NOVÉM ROCE S ČISTÝM KONTEM

Autor: Vakeš Petr <vakesovi(at)seznam.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 17. 02. 2013

HRÁNO: 16.února 2013 sobota 15:30 (UMT Ostrov)

BRANKA :13.T.Chlup,69.Jak. Vodrážka,75.Krupička ml.,77.Červík

ZAHAJOVACÍ SESTAVA:                                                  Latislav

Jir..Vodrážka        Červík (K)        Jak.Vodrážka         Valta

Chlup T.                             L.Hájek

ZMĚNY:46.Křehlík (Krupička st.),46.Krupička ml. (L.Hájek)

ZAJÍMAVÉ MOMENTY:

13.MIN.:Láďa Nitsch vysunul podél levé postraní lajny Lukáše Hájka,který míč dobře zatáhl a naservíroval přízemní přihrávku před branku,kde se prosadil Tomáš Chlup,který z jedné dopravil míč za brankovou čáru soupeře-1:0.

18.MIN.:Po našem rohovém kopu se po dobře rozběhlé nacvičené situaci objevili na zadní tyči před prázdnou brankou soupeře dva naši zcela osamocení hráči Tomáš Červík a Standa Krupička st.,kdy prvně jmenovaný ve sto procentní šanci pálil z voleje pánu bohu do oblak.

27.MIN.:Po naší chybě v obranné fázi se za naší obrannou zkušenou čtyřku dostal zcela osamocený karlovarský Hušek,který však na brankáře Honzu Latislava nevyzrál,kdy Honza dobrým výběhem a zákrokem zmařil velmi nadějnou brankovou situaci soupeře.

44.MIN.:Těsně před poločasem mohlo být vyrovnáno,kdy exloketský Kolesnáč využil trochu zaspání Ládi Nitsche na levém kraji obrany a hlavně rychlosti (rozdíl mezi hráči neskutečných zhruba 25 let),ale asi nejlepší hráč karlovarského “efcéčka“ opět nevyzrál na dobře vyběhnutého a hlavně dobře reagujícího Honzu “Suda“ Latislava,který i ve svém druhém velkém souboji tváří v tvář triumfoval.

52.MIN.:Druhý poločas jsme odstartovali výborně,kdy po dlouhém a hlavně přesném pasu Ládi Nitsche za obranu soupeře na rozběhnutého Jirku Vodrážku,který tvrdě pálil,chybělo ke gólové radosti pouze pár centimetrů.

54.MIN.:Na hranici vápna se prosadil v souboji kapitán Tomáš Červík,který nečekaně napálil skákavý míč na branku soupeře tak dobře,že tak trošku překvapený brankář soupeře Povinský měl co dělat,aby i s pomocí břevna vytlačil míč alespoň na rohový kop.

55.MIN.:Po následném rohu a odraženém míči se na hranici vápna dostal k zakončení Jirka Vodrážka,který vyslal tvrdý projektil,který skončil na břevně,od kterého se odrazil na brankovou čáru,poté se ještě balón odrazil k Standovi Krupičkovi ml.,ale ten bohužel zhruba ze tří metrů svůj “nohejbalový pokus“ nezvládl,kdy slaboučká rána z jeho kopačky skončila v rukavicích karlovarského brankáře.

66.MIN.:Po dobré individuální akci u rohového praporku soupeře se zbavil dvou protihráčů Tomáš Chlup.který přesným centrem našel na hranici malého vápna Standu Krupičku ml.,ale ten ve svédruhé obrovské tutovce zklamal.

69.MIN.:Narůstající tlak jsme potvrdili,kdy po velice dobře razantně kopnutém rohovém kopu Tomáše Chlupa se opět po nacvičené situaci prosadil důrazem asi nejmenší hráč na hřišti (ale jen výškou,určitě ne výkonem) Kuba Vodrážka,který do slova vlítl do centru a nohou ho propálil za záda karlovarské jedničky v brance-2:0.

71.MIN.:Po snad jediné chybě naší defenzívy ve druhém poločase (riskantní rozehrávka jinak výborně hrajícího Romana Chlupa na Jirku Vodrážku,kterého o míč obral karlovarský Řezáč,kterého přibrzdil ve vápně penaltovým faulem Tomáš Červík) dostali velkou šanci k premiérovému zápisu do střelecké listiny tohoto utkání,ale Kolesnáč poslal míč z penaltového puntíku vysoko nad břevno naší brankové konstrukce.

72.MIN.:Soupeř po pěkné akci a přihrávky z krajního prostoru na hranici na velkého vápna ohrozil naší branku,kdy z první pálil mladík Frajmer,ale pozorný Honza Latislav dobrým zákrokem nadále držel čisté konto.

75.MIN.:Po rohovém kopu Ládi Nitsche a chybě dorosteneckého gólmana,Standa Krupička ml. svého brankářského kolegu potrestal,kdy hlavou vstřelil konečně po dvou šancích gól (perlička-komentář Standovo táty „To se nemělo stát !) -3:0.

77.MIN.:Kuba Vodrážka z trestného kopu našel ve vápně Tomáše Chlupa,který hlavou ještě našel na malém vápně Tomáše Červíka,který z první “uklidil“ míč do sítě-4:0.

První poločas se hrála vyrovnaná partie,druhý poločas jsme naopak zcela ovládli,kdy až na pár akcí toho moc soupeř nepředvedl,a abych pravdu řekl trochu mě zklamal výkon karlovarských mladíků ,kdy po jejich předchozích výsledcích a našich problémech se sestavou je výsledek tak trochu nečekaný,ale myslím si,že naprosto zasloužený.