TURNAJ FK (ZBÝVAJÍCÍ DVĚ UTKÁNÍ)

Autor: Vakeš Petr <vakesovi(at)seznam.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 05. 08. 2012

DODATEK K TURNAJI FK

Zbývající dvě utkání našeho turnaje z pohledu lodivoda chodovského spartaku pana J.Pince:

Spartak Chodov – B.Sokolov dor. 0:0 ( na pen. 4:5 )

V první půli měli sokolovští dorostenci výraznou převahu avšak bez vyložené šance. Jejich akce končily převážně na našem vápně. My jsme pozorně bránili, ale k žádnému protiútoku jsme se nedostali. Do druhé půle jsme udělali několik změn a hned v jejím úvodu spálil velkou šanci Kuba Krásný. Další tři „loženky“ měl Martin Vachník, ale ani jednou se v sólových nájezdech nedokázal prosadit. Sokolováci již nebyli tak aktivní jako v úvodním dějství, ale nám se vedení získat nepodařilo. Na řadu pak přišly pokutové kopy. Hned jako první neproměnil Míša Bečvář a to se ukázalo jako rozhodující. Všichni další střelci byli totiž úspěšní. Za nás z penalty skórovali Kuba Krásný, Míša Kopecký, Lukáš Vondráček a Martin Vachník. Prohra nám určila odpolední zápas o třetí místo.

Spartak Chodov - Baník Vintířov 3:2 (1:1)

Tento zápas moc krásy nepobral. Síly viditelně odcházely všem hráčům, ale vintířovští byli jednoznačně lepší. Měli i šance a jednu z nich proměnili ve vedoucí gól. My jsme se pomaličku dostávali do hry a v poslední minutě úvodního dějství jsme po krásné akci Radkem Bečvářem vyrovnali. Po přestávce byla hra vyrovnanější, pěší fotbal však trval dál. Vintířov šel opět do vedení, ale my jsme skóre dokázali otočit. Nejdříve Kuba Krásný doslova propálil gólmana a v závěru pro nás získal třetí místo v turnaji šikovným lobem Jirka Koranda.

Hráči, kteří zasáhli do hry: Dutz – Vaněček, Kopřiva, Kopecký M., Vondráček, Friedl, Vild, Kopecký J., Bečvář M., Bečvář R., Krásný, Koranda, Fojtík a Vachník. Více zde: http://spartak-chodov.webnode.cz/news/postrehy-trenera-pince-z-nove-role/