BRANKY:5.Janovský,15.Koubek,76.Pitner-24. a 80.Škarda

ROZHODČÍ:Hodač-Godža,Janoušek (Pospíšil)

SESTAVA:                                                          1 Krupička ml.

STŘÍDALI: 46.min.-16 Karlík (Vaverka),70.min.-15 Ludvík (Valta),80.min.-12 Nitsch (Hájek L.),85.min.-14 Živanovič (Hnízdil)

PŘIPRAVEN:13-Křehlík

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér), Lysa J. (zdravotník+masér),Hájek D.(vedoucí týmu) ABSENCE:Hůlka(zranění),Ficík (po zranění)Baloun (zranění), Štěpánek (práce)

I.POLOČAS

5.MIN.:Po nešťastném zahrání rukou Krupičky st. Před naším velkým vápnem,pan rozhodčí Hodač nařídil trestný kop.Exekuce se ujal exteplický Janovský,který prudkou přízemní střelou kolem zdi trefil přesně-1:0.

7.MIN.:O dvě minuty později mohlo být vyrovnáno,kdy jsme domácí zatlačili před jejich velké vápno a na přízemní křížnou přihrávku si z postu pravého obránce naběhl L.Hájek,ale jeho dobrou razantní střelu přeci jenom mladý brankář domácích vytlačil na rohový kop.

15.MIN.:Po dlouhém pasu a podskočení míče našeho obránce Hopfa se k míči dostal Bureš,který svou už tak dobrou pozici vylepšil přihrávkou na zcela osamoceného Koubka (dle našich obránců se nacházel v postavení mimo hru,já nemohu posoudit neměl jsem ideální výhled),který prázdnou branku už prostě nemohl minout-2:0.

20.MIN.:Po centru se na hranici velkého vápna dobře zorientoval Vaverka,který poslal do velké šance Škardu,ale ten tváří v tvář domácí jedničce neuspěl,když brankáře zblízka pouze nastřelil.

24.MIN.:Po dobré individuální akci Palivce po pravé straně a pěkné křížné přihrávce na zadní tyč jsme Škardou,který do slova břichem donesl míč do domácí sítě,vykřesali naději-2:1.

35.MIN.:Po jednom z domácích centrů před naší branku jsme nechali trestuhodně zcela osamoceného Pitnera na hranici značky pokutového kopu,ale naštěstí domácí hráč mířil hlavou vysoko nad.

II.POLOČAS

60.MIN.:Po přihrávce Škardy se Palivec ocitl zcela sám před brankářem a s přehledem zavěsil,ale bohužel naši radost ukončil praporek pana asistenta rozhodčího Godžy,který viděl postavení mimo hru (těžko říct,opět jsem neměl zcela ideální výhled,ale vypadalo to,že to bylo v pořádku).

65.MIN.:Po špatné komunikaci L.Hájka a Krupičky st. Prvně jmenovaný nechtěně hlavou vysunul do šance Józu,kterého však dobrým výběhem vychytal Krupička ml.

76.MIN.:Po dlouhém nákopu Krupičky st. Červík prodloužil na Škardu,který pohotovou přízemní ranou prostřelil vybíhajícího brankáře Nováka-2:2.

80.MIN.:Po přihrávce R.Chlupa na Ludvíka domácí Józa skluzem vybojoval balón a založil tak rozhodující akci utkání,kdy po přihrávce střídajícího Veselého (který si naběhl na přihrávku do vápna mezi L.Hájka a Krupičku st.) skóroval pohodlně na zadní tyči domácí Pitner-3:2.

Podle posledních výsledků byli domácí fotbalisté jasnými favority,ale na hřišti propastný bodový rozdíl v tabulce nebyl znát.Až na prvních dvacet minut,které jsme do slova zaspali,jsme sehráli dobré utkání a dle mého názoru velice kvalitnímu utkání (z obou stran) by lépe slušela remíza (aspoň dle mého názoru i několika místních fanoušků),ale bohužel opět jsme venku vyšli na prázdno,přestože jsme už po několikáté za sebou v utkání nebyli horším týmem,ale i přesto klukům chci poděkovat,že utkání po hororovém začátku nezabalili a vrátili se do zápasu a doufám,že se v posledním domácím utkání pokusíme přeci jen vylepšit náš žalostný podzimní bodový zisk,i když nás čeká “žoldáky“ nabitá Jiskra Aš,ale já věřím,že máme dostatečně silný tým,který se jich nezalekne a potvrdíme dobré výsledky v domácím prostředí.