STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Autor: Martin Rais <redfly36(at)seznam.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 28. 05. 2011

Tentokrát v Sokolově proti Baníku Sokolov "A" a Buldokům - dle rozpisu "B" dle účasti "A"

Starší přípravka odehrála 28.5. další mistrovská utkání, opět v Sokolově (tentokrát na trávě) proti  mužstvu Baníku Sokolov "A" a  Buldokům "B", jelikož "A" Buldoků nehrálo, nastoupilo proti nám vlastně "A". V prvním zápase proti Buldokům kluci plnili veškeré pokyny a úkoly od trenéra  na výbornou a převedli plno pěkných akcí kdy po jedné - nádherně rozehraný aut od kapitána Dominika a krásné zakončení od Romana znamenali vedení našich.  I nadále si kluci plnili svoje úkoly a bylo vidět, že chtějí na hřišti nechat vše!! Ještě před koncem první půle soupeř po chybě v naší obraně vyrovnal, ale i tak se dá říci, že tento poločas byl jeden z nejlepších v jarní části soutěže. V druhé půlce kluci i nadále bojovali, ale nakonec ještě dvakrát inkasovali a nakonec po bojovném výkonu prohráli 1:3

V druhém zápase proti Baníku „A“do kterého kluci nastoupili bez pauzy, vstoupili opět v bojovné náladě a předváděli pěkný fotbal a i proti lepšímu soupeři drželi hlavu nahoře a snažili se hrát až do konce. Za bojovnost a nasazení si tentokrát všichni do jednoho zaslouží pochvalu a poděkování – kluci super výkon a jen tak dál!!!