ROZHODČÍ: Vasilko-Novotný M.,Vaněček (Zdvihal)

SESTAVA:                                             Krupička ml.

STŘÍDALI: 46.Švéda (Palivec),76. Nitsch(Vaverka),82.Dušek (Hnízdil)

PŘIPRAVENI: Kučaba, Hájek L.

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér),Hájek D.(vedoucí mužstva)

ABSENCE: Melichar P.(zranění), Hejna M.(zranění), Firbas(práce), Ficík (zranění), Horník.(?), Melichar V.(nemoc), Štěpánek (práce)

I.POLOČAS

15.MIN.:Domácí záložník Zindl natáhl ke střele ze třiceti metrů,brankář Krupička ml. byl však pozorný a vytáhl jeho pokus na rohový kop.

23.MIN.:Po trestném kopu se k hlavičce dostal osamocený Koubek,avšak náš brankář byl opět pozorný,kdy balón vyrazil nad břevno naší svatyně.

25.MIN.:Vaverka se po autovém vhazování dobře prosazoval ve velkém vápně domácího celku,kdy byl zastaven nedovoleným zákrokem,ale bohužel píšťalka pana rozhodčího Vasilka zůstala němá.

27.MIN.:Domácí fotbalisté nás trochu přitlačili sérií rohových kopů a zahrozili zejména dvěma nebezpečnými hlavičkami,ale naštěstí ani jedna z nich neskončila v naší síti.

40.MIN.:Chvilku před poločasovou přestávkou nám domácí soubor zle “zatopil“,přestože se míč dlouhou dobu pohyboval před naší brankou a situace připomínala spíše hokejový závar na brankovišti než fotbalovou akci,tak vše dobře dopadlo a balón skončil v rukavicích Krupičky ml.

II.POLOČAS

48.MIN.:Po nuceném střídání a přeskupením našich řad jsme měli dobrý nástup do druhé půle,kdy Vaverka dobře zatáhl míč po levé straně a našel před brankou volného Červíka,který si s šancí poradil na jedničku a “bodýlkem“ poslal naše barvy do vedení-0:1.

52.MIN.:Po dobré individuální akci R.Chlupa a jeho dobré přihrávce do vápna na rozběhnutého Červíka,tentokrát hrdina prvního gólového momentu na brankáře Štěpanovského nevyzrál,když poslední muž domácího týmu vyrazil se štěstím na rohový kop.

59.MIN.:Po faulu na dobře hrajícího Skopového jsme dostali výhodu trestného kopu z dobré vzdálenosti.K exekuci přímého kopu se postavil T.Chlup,ale bohužel jeho sice dobře zahraný kop se mezi tři tyče nevešel.

64.MIN.:Po dobré akci Švédy s Hnízdilem se prvně jmenovaný dostal do dobré střelecké příležitosti,ale bohužel se neprosadil.

73.MIN.:Další dobrou akci po ose R.Chlup,Červík,Hnízdil zakončil posledně jmenovaný pouze do tyče domácího výběru.

74.MIN.:K největší šanci domácích ve druhém poločase se dostal střídající Oršula,kdy jeho prakticky gólovou střelu novorolský gólman vytlačil na rohový kop.

75.MIN.:Nedáš-dostaneš se dokonale naplnilo hned o minutu později,kdy T.Chlup se probil přes tři protihráče až před domácího brankáře (i s troškou štěstíčka) a dobrým obstřelem mu nedal ani tu nejmenší šanci-0:2.

První poločas měli trošku navrch domácí fotbalisté,kdy jsme “přežili“ pár minut před přestávkou nebezpečný závar před naší brankou,ale na druhou stranu hlavní arbitr utkání odpustil domácím pokutový kop,který byl dle mého názoru zcela jasný.Druhý poločas už jsme byli lepším týmem,kdy jsme si vytvořili minimálně pět dobrých brankových příležitostí a dvě z nich přetavili v gólovou radost.Nejdůležitější moment přišel v druhém poločase zhruba čtvrthodiny před koncem utkání,kdy náš brankář Krupička ml. prokázal svoje kvality,vytáhl gólovou střelu lomnických fotbalistů na rohový kop a prakticky hned z protiútoku jsme víceméně rozhodli o exportu tří bodů k novorolskému rybníku.Výhra v tomto utkání byla pro nás moc důležitá,protože jsme získali zpět body z nevydařeného domácího utkání s Lipovou a získali skalp lomnického mužstva,který herně určitě patří ke špičce naší soutěže.Kluky musím pochválit za dobrý výkon,nasazení a hlavně chuť do utkání a abych jenom nechválil nesmíme zapomenout,že jsme měli v tomto utkání problémy s pokrýváním standartních situacích respektive vzájemné komunikaci při přebírání hráčů.Přestože už se budu po několikáté opakovat,nemůžu zapomenout vyzvednout výkon nestárnoucího “dědka“ Standy Krupičky st.,který opět devadesát minut naplno pracoval pro tým a mnohem mladší útočníky domácího týmu doháněl doslova k zoufalství.Teď bude důležité připravit se na poslední kolo podzimní 1.A.třídy,abychom hlavně nepodcenili nováčka soutěže,který sice zatím není tak bodově úspěšný,ale podle informací nás nečeká v Bečově nic jednoduchého.