BRANKOVÁ DIVOČINA V HROZNĚTÍNĚ

Autor: Vakeš Petr <vakesovi(at)seznam.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 23. 05. 2010

DATUM UTKÁNÍ:22.5. sobota 17:00

HROZNĚTÍN-N.ROLE 4:4 (3:2)

BRANKY:14.a67.Pesser,13.Eret,25.Paluska-8.T.Chlup,10.Krupičkast.,47.Vodrážka,48.Šourek

ČK: 0-0            ŽK: ?-24.Švéda,81.Šourek

ROZHODČÍ: Štěrba V. -Hanyš, Hotěk

SESTAVA:                                              Krupička ml.

Krupička st.    Švéda  Baloun(K)     Hopf

Kučaba          Palivec Vodrážka       Nitsch

Šourek            Chlup T.

STŘÍDALI:79.Skopový(Kučaba),82.Dušek(Šourek),89.Hejna (Chlup T.)

PŘIPRAVENI: Janovský,Hišem,Ficík

REALIZAČNÍ TÝM:Hájek D.(vedoucítýmu),Vakeš P.(trenér),Lisa J.(masér,zdravotník)

ABSENCE:Hájek (zatím jen v tréninku), Kotek (zatím jen v tréninku), Štěpánek (práce), Melichar (zranění),Hnízdil (rodina),Chlup R.(dovolená), Vaverka(v trestu-ČK), Ficík (zranění), Šedivec(?)

I.POLOČAS

8.MIN.:Domácí Vyleta po přesné přihrávce Nitsche podskočil balón,Šourek v klidu zpracoval a vyslal do sóla T.Chlupa,který s přehledem přízemní střelou překonal domácího brankáře-0:1.

10.MIN.:Matador Krupička st. vyslal tvrdý projektil z přímého kopu (z úhlu-asi 30 metrů),Zavoral v domácí brance vyrazil pouze do spoluhráč,od něhož míč po druhé skončil za brankovou čárou-0:2.

13.MIN.:Po autovém vhazování domácích Balouna přeskočil míč a osamocený Eret tvrdou střelou nedal našemu brankáři žádnou šanci-1:2.

14.MIN.:Domácí Schneider odcentroval z levé strany,kde si na křížný centr naskočil nekrytý Pesser a prudkou hlavičkou vrátil domácí do utkání-2:2.

17.MIN.:O tři minuty později se domácí Schneider ocitl sám před Krupičkou ml.,který nás dobrým zákrokem podržel.

25.MIN.:Po trestném kopu se balón ze skrumáže dostal k opět nekrytému domácímu Paluskovi,který měl na vápně spoustu času zamířit a to taky udělal,kdy jeho tvrdý přízemní projektil skončil v naší síti -3:2.

44.MIN.:Minutu před poločasovou pauzou jsme přežili “klinickou smrt“,kdy se domácí dříč Pesser prosadil hlavou mezi našimi stopery,k míči se dostal Schneider,ale kterého naštěstí už po několikáté za první poločas v dobré příležitosti zradila špatná koncovka.

II.POLOČAS

47.MIN.:Trestný kop ze strany na vzdálenější tyč zahrál Nitsch,na jeho přesný centr si naběhl Vodrážka a přesným volejem trefil síť a rozjásal tak svůj Merklínský fanklub-3:3.

48.MIN.:Opět Nitsch dobrým pasem našel T.Chlupa,který si ve vápně pohrál s domácím obráncem a přízemní přihrávkou vybídl ke skórování Šourka,který v dobré šanci nezaváhal a z jistotou dokončil další obrat v utkání-3:4.

67.MIN.:Po rohovém kopu jsme zaplatili za špatné pokrytí protihráčů,kdy nejlepší hráč domácích Pesser opět zcela osamocen hlavou srovnal stav utkání-4:4.

80.MIN.:Šourek se otočil s balónem a lehkým obloučkem za obranu poslal do šance mladého Palivce,který se prosadil přes domácího stopera ,ale jeho střelu domácí brankář vyrazil,k odraženému míči se opět dostal Palivec,po jeho otočce následoval zcela jasná “kosa“,kterou kromě jinak slušně pískajícího rozhodčího viděl celý stadión.

Tento zápas se nám vůbec nepovedl,kdy jsme jako tým zklamali v defenzívě a takticky jsme také moc neoslnili.Paradoxně nám ublížili rychle vstřelené branky,kdy jsme si mysleli,že to půjde samo,ale bohužel již po několikáté jsme se přesvědčili,že v letošním ročníku 1.A.třídy nám nikdo nedá nic zadarmo a každý je schopen porazit každého.Po utkání jsme byli zklamaní, jelikož musím přiznat,že po posledních zlepšených výkonech jsme si jeli do Hroznětína pro tři body,ale po průběhu utkání si musíme přiznat,že jsme vlastně bod získali a já myslím,že ho na konci soutěže ještě doceníme.