STŘELECKÉ PROBUZENÍ

Autor: Vakeš Petr <vakesovi(at)seznam.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 09. 05. 2010

DATUM UTKÁNÍ:8.5. sobota 15:00

BŘEZOVÁ-N.ROLE 3:6 (1:4)

BRANKY:25.Průcha,50.,77.Buchner-26.,55.,84.Šourek,6.Palivec,11.T.Chlup,16.Vodrážka

ČK:0:0   ŽK:?-T.Chlup,Šourek

ROZHODČÍ: Novotný-Hotěk,Janeček

SESTAVA:                                                        Krupička ml.

Hnízdil(K) Švéda Baloun Hopf

Nitsch Palivec Chlup R. Vodrážka

Šourek Chlup T.

STŘÍDALI: 68.Kučaba(Palivec), 73.Skopový (Nitsch) 86.Hejna (R.Chlup) PŘIPRAVENI: Janovský (náhradní brankář),Hájek ml., Krupička st.

REALIZAČNÍ TÝM:Hájek D.(vedoucí týmu),Vakeš P.(trenér),Lisa(zdravotník,masér)

ABSENCE:Hájek (zatím jen v tréninku), Kotek (zatím je n v tréninku), Štěpánek (práce), Melichar (zranění), Dušek(práce) (zranění), Vaverka(v trestu-ČK), Ficík (zranění), Šedivec(?)

I.POLOČAS

6.MIN.:Mladý Palivec napřáhl ze třiceti metrů a jeho přízemní projektil zastavila až domácí síť,kam míč doputoval odrazem o tyčku-0:1.

11.MIN.:T.Chlup ze strany pronikl do vápna,kde se prosadil přes dva protihráče a přesným obstřelem zakončil pěknou individuální akci-0:2.

16.MIN.:Po rohovém kopu se k balónu dostal aktivně hrající Vodrážka a jeho křížná skákavá střela skončila za zády Březovského gólmana-0:3.

25.MIN.:Nitsch zaspal náběh domácího kapitána Macka,k balónu se dostal Průcha,který za výrazného přispění Balouna (teč) snížil-1:3.

26.MIN.:Palivec ideálně (uličkou) vysunul Vodrážku,který se ve vápně dobře uvolnil,ale jeho střelecký pokus vyrazil veterán v domácí brance Zeman,ale k smůle domácím se míč odrazil k Šourkovi,který zkušeně zakončil-1:4.

II.POLOČAS

50.MIN.: Po rohovém kopu domácích trestuhodně proletěl polovysoký centr přes celé malé vápno,kde se na zadní tyči odrazil od domácího Buchnera-2:4.

53.MIN.:Šourek po pěkné individuální akci vysunul přihrávkou za obranu dobře naběhnutého Balouna,ale ten tváří v tvář domácímu brankáři v obrovské šanci zklamal (ohlas z lavičky „vrahu“).

55.MIN.: Palivec pěknou přihrávkou našel rozběhnutého T.Chlupa,který přízemním centrem našel na zadní tyči Šourka,který bombou o břevno vrátil našim barvám třígólové vedení-2:5.

62.MIN.: K velké šanci po standartní situaci se dostali domácí,když po hlavičce jednoho z hráčů skončil míč na břevně naší branky a i následná dorážka si cestu za Krupičku ml. nenašla.

66.MIN.:Nitsch přesným centrem z přímého kopu našel hlavu dobře naskočeného Balouna,ale jeho pokus se mezi tři tyče nevešel.

77.MIN.:Po rohovém kopu domácích se hlavou prosadil domácí“dlouhán“Buchner,kdy jeho pokus dokopl jeden z domácích hráčů na brankové čáře do Novorolské sítě-3:5.

84.MIN.:Na dlouhý míč si naběhl R.Chlup,byl zahnán až do rohu k autové čáře,poradil si s dvěma domácími hráči,na jeho přesný centr si naběhl Šourek,který nechytatelnou hlavičkou uzavřel svůj hattrick-3:6.

V důležitém záchranářském duelu jsme po střelecké přestřelce vyválčili důležité tři body.V utkání nám vyšel především vstup do utkání,což se v průběhu zápasu ukázalo jako rozhodující.Soupeře jsme zcela jasně přehráli,fotbalově,pohybem a nasazením jsme dominovali,ale bohužel jsme měli problémy ze standartními situacemi,kdy soupeř využíval svou výškovou převahu a tím se vracel do utkání,ale naštěstí jsme vždy na kontaktní branku dokázali odpovědět tím nejlepším způsobem-vstřelit branku.Klukům nemůžu nic jiného než poděkovat za nasazení a dobrý kolektivní výkon a doufat,že nás tato důležitá výhra nasměruje k cestě za bezpečnou záchranou.

Trenér P.Vakeš

PS:SLOVA TRENÉRA BŘEZOVÉ: „Nádherné utkání pro diváky,okořeněné pěknými brankami i akcemi na obou stranách“

NÁSLEDUJÍCÍ UTKÁNÍ: 21.kolo: N.ROLE-FC CHEB 15.5.sobota 17:00