ROZHODČÍ:Balhar-Francúz,Chrástecký (Reitmayer)

SESTAVA:                                                      Krupička ml.

STŘÍDALI: 66.Palivec (Nitsch),79.Vaverka (Krupička st.), 86.Skopový (Šourek)

PŘIPRAVENI:Janovský (nahradní brankář)

REALIZAČNÍ TÝM:Hájek D.(vedoucí týmu),Vakeš P.(trenér),Kotek Rostislav (asistent trenéra)

ABSENCE:Hájek (zatím jen v tréninku), Kotek (zatím je n v tréninku), Štěpánek (práce), Kučaba (nemoc), Melichar (zranění), Hejna(?), Šedivec (zranění) ,Vodrážka (nemoc)

I.POLOČAS

9.MIN.:Po rohovém kopu R.Chlupa a chybě domácího brankáře se k odraženému míči dostal Švéda,ale jeho střela“béčkem“skončila mimo branky.

13.MIN.:Domácí zahrávali nepřímý volný kop,kdy nebezpečně hlavičkoval domácí kapitán Kalabza.

19.MIN.:Po rohu Šourka balón proletěl malým vápnem jako“horký brambor“,kdy nikdo v chumlu hráčů nedokázal míč zasáhnout.

26.MIN.:Po chybě R.Chlupa ve středu hřiště se domácí hráč prosadil v krajním prostoru přes dva hráče(Nitsch,Hopf),centrem našel Křenka,který se prosadil nepříliš povedenou hlavičkou,která si ale k naší smůle našla o tyčku cestu do branky-1:0.

35.MIN.:Stoper Švéda vystihl rozehrávku domácích,narazil si s R.Chlupem,vysunul Šourka,který ho našel v náběhu v pokutovém území soupeře,ale bohužel mu nevyšel krok a míč putoval do zámezí.

II.POLOČAS

47.MIN.: Po sérii rohových kopů měl nejblíže ke vstřelení branky Baloun,který si dobře zběhl na přední tyč,ale ke gólové radosti mu chybělo pouze pár centimetrů.

56.MIN.:Po dvojité chybě (netrefení míče) se z první napohled vůbec nebezpečné akce dostal Rychnovský Klemm k samostatnému nájezdu na brankáře,který s jistotou proměnil-2:0.

59.MIN.:Do dobré střelecké pozice se dostal Šourek,ale svoji velkou šanci neproměnil.

65.MIN.:Z krajního prostoru Nitsch ideálně centrem našel na“penaltě“Hnízdila,ale ten svou velkou šanci hlavou nevyužil,zamířil mimo brankové konstrukce brankáře Krhounka.

75.MIN.:Po ideální přízemní přihrávce T.Chlupa na Balouna,posledně jmenovaný opětnevyužil ke kontaktní brance.

89.MIN.:Domácí obránce chytá zápasnickým chvatem mladého Palivce za krk,hra za příhlížení“pánů rozhodčích“pokračuje rychlým brejkem,který obranným zákrokem-faulem zastavuje R.Chlup a dostává červenou kartu.

90.MIN.:Po dobrém průniku a přihrávce Balouna se před brankou prosadil Hnízdil a vstřelil kontaktní branku-2:1.

91.MIN.:Po faulu na Palivce se exekuce přímého kopu ujal T.Chlup a jeho dobrou střelu domácí Krhounek s problémy vyrazil na rohový kop,na který se do vápna domácích sešla v té době už jen desítka Nové Role(včetně brankáře Krupičky),ale ani to nevedlo ke vstřelení kýžené vyrovnávající branky.Po té už nepřesný (dále už se radši nebudu vyjadřovat) pan rozhodčí Balhar ukončil závěrečným hvizdem utkání a domácí se mohli radovat ze zisku tří důležitých bodů.

Důležité utkání se soupeřem se spodku tabulky jsme bohužel výsledkově nezvládli.Proti minulému utkání jsme podali mnohem lepší a hlavně bojovnější výkon,přesto jsme opět bodově vyšli naprázdno.Podle mého názoru jsme si nezasloužili prohrát,kdy jsme byli určitě fotbalově lepším týmem,vytvořili jsme si mnohem více příležitostí,které volali po gólovém zápisu,ale to co dokážeme“zahodit“ je opravdu trestuhodné.Paradoxně i přes prohru musím klukům poděkovat,jelikož až na zmíněnou koncovku kluci bojovali a rvali se o výsledek do slova až do poslední minuty.Bohužel tímto zápasem jsme se dostali do sestupových vod,ale doufám,že v dalších dvou domácích utkání uděláme nějaké body,abychom nemuseli zažívat obtížné jaro jako minulou sezónu a při pohledu na nesmírně vyrovnanou tabulku a možného sestupu až čtyř týmů nás nečeká nic lehkého.