Střídání    :  32 min V. Sándor za T. Košťála,   73 min M. Hradecký za P. Michala

ŽK              :   23 min V. Martiňák, 30 min M. Hišem, 87 min J. Vaverka

Martiňák V.                            Hišem M.    Michal P.                               Hejna R.

Živanovič M.                        Hájek L.  K       Křehlík M.                           Kroupa M.

Vaverka Jar.        Košťál T.

Náhradníci:  V. Sándor, T. Dittrich, D. Hájek, Jos. Vaverka, M. Hradecký

Trenér:        J. Hájek      Vedoucí:      M. Kroupa

Druhý zápas jarní části soutěže sehráli naši dorostenci na domácím hřišti proti mužstvu Kraslic a je možno konstatovat, že to pro nás bylo opravdu těžké utkání s fyzicky zdatnějším a tvrdším soupeřem. Začátek utkání se nám povedl a již v 7 minutě trefil Míra „ Hoblík“ Živanovič střelou z dálky břevno. Po této naší akci začali však iniciativu na hřišti přebírat hosté a začali naše mužstvo přehrávat hlavně důraznou a tvrdou hrou. Začala se projevovat neúčast M. Palivce, který byl z A  mužstvem a L. Hájek ve středu zálohy sám na vše  nestačil. Navíc se již ve  32 minutě zranil T. Košťál a musel být střídán V. Sándorem. V. Martiňák se přesunul do útoku a V.Sándor do obrany, ale oba hráči na těchto postech herně zklamali. Naši hráči nenalezli účinnou zbraň na důraznou hru soupeře a výsledkem byly dva „kriminální“ fauly, které předvedli M. Hišem a V. Martiňák a oba mohou děkovat rozhodčímu, že vytáhl jenom žlutou kartu.  I přes to skončil první poločas nerozhodně 0 : 0.

Ve druhém poločase naše mužstvo přidalo na důrazu a částečně vyrovnalo hru. Výsledkem byla v 60 minutě vedoucí branka „šutéra“ mužstva Jar. Vaverky po přihrávce L. Hájka - 1 : 0. Po této vedoucí brance nás soupeř opět zatlačil zvýšeným nasazením do obrany na vlastní polovině a výsledkem byla série rohových kopů kdy při posledním odpískal rozhodčí penaltu po faulu L. Hájka (držení soupeře za dres). V 70 minutě soupeř proměněnou penaltou vyrovnal stav zápasu na 1 : 1.  Tímto výsledkem zápas skončil a je možno konstatovat,  že dělba bodů byla spravedlivým vyjádřením poměru sil na hřišti. Naše mužstvo nezklamalo v nasazení a bojovnosti, ale opět se ukázalo, že důrazná fyzická hra soupeře dělá některým našim hráčům stále velké problémy. Mužstvo podržel brankář J. Janovský,  který vyřešil několik nebezpečných situací spolehlivými zákroky.

K dalšímu mistrovskému utkání zajíždí naši dorostenci v neděli 11. 4. 2010 do Nejdku, kde se hraje od 12.00 hod. Protože A mužstvo hraje v sobotu, měli bychom mít k dispozici všechny hráče a pokusit se soupeři vrátit potupnou porážku z domácího zápasu v podzimní části soutěže.