Autor: Vakeš Petr <vakesovi(at)seznam.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 01. 03. 2010

HRÁNO: 27.Února 11:00 na umělé trávě v K.Varech

SESTAVA:                                                      Šedivec

Nitsch,Chlup R.,Palivec, Hnízdil(K)

T.Chlup,Šourek Mar.

STŘÍDALI:Kučaba,Šourek Mir,Skopový

I.POLOČAS

5.MIN.:Po faulu domácího hráče jsme dostali výhodu trestného kopu z nadějné pozice za velkým vápnem,ale exekutor Mar.Šourek ji nevyužil,kdy jeho slabá střela skončila v náruči Karlovarského brankáře.

11.MIN.:Po dobře zahraném rohu Nitsche se k zakončení hlavou dostal Hnízdil,ale jeho pokus branku domácího týmu neohrozil.

13.MIN: Po chybě obrany Buldoků se řítil do sólového úniku T.Chlup,přehodil brankáře,ale pokus mířil mimo brankové konstrukce dorosteneckého týmu.

31.MIN:Po výhodě“utekl“jeden z Karlovarských mladíků po pravé straně hřiště,naservíroval míč do velkého vápna,kde jeho kolega z první poslal domácí mladíky do vedení-1:0.

37.MIN.:Švéda vysunuje do křídelního prostoru rychlonohého T.Chlupa,který přízemní přihrávkou vybídl k vyrovnání Mar.Šourka,který z první nezaváhal-1:1.

39.MIN.: Opět průnik domácího hráče po pravé straně,zpětná přihrávka na hranici velkého vápna,kde si domácí hráč dovolil zpracovat a zakončil nechytatelně pod břevno-2:1.

II.POLOČAS

65.MIN.: Po naší zlepšené hře se domácí tým dostal teprve poprvé před naší branku,ale byli to dvě za sebou jdoucí 100% šance,které však zažehnal svými dobrými zákroky brankář Šedivec.

66.MIN.: Palivec našel“našlápnutého“Kučabu,kterého domácí obrana zastavila až ve vápně,jen za cenu faulu a rozhodčímu Klingerovi nezbylo nic jiného než odpískat pokutový kop.K penaltě se postavil penaltový“specialista“ Mar.Šourek a svou trefou o tyč srovnal-2:2.

74.MIN.: Po střetu stopera Švédy s domácím útočníkem(šlapák domácího mladíka),se dorostenecký hráč řítil sám na Šedivce,který dobrým vyběhnutím zmařil sólo domácího borce.

78.MIN.: Mar.Šourek našel z rohového kopu hlavu svého bratra Míry,ale ten v dobré pozici svou hlavičku neusměrnil mezi tři tyče. 79.MIN.:Do obrovské šance se dostal Kučaba,který doslova zahodil tutovku z malého vápna po křídelní akci T.Chlupa a Mar.Šourka.

80.MIN.:Dobře kopnutý rohový kop benjamínkem Palivcem,na který si naběhl Mir.Šourek,který z hranice penalty nedal domácímu brankáři šanci a rozhodl tak utkání v náš prospěch-2:3.

K dalšímu utkání zimní přípravy jsme zajížděli na umělou trávu do Karlových Varů,kde nám byl soupeřem dorostenecký tým Buldoků.První poločas jsme zaslouženě prohráli,kdy nám hlavně vázla kombinace a některé naše ztráty byli až nepochopitelné a prakticky za oběma góly byli hrubé chyby v rozehrávce.Druhý poločas už byl z naší strany mnohem lepší,zlepšila se kombinace a přicházeli šance,z kterých jsme vytěžili dvě branky a otočili tak skóre utkání v náš prospěch,nutno však dodat,že i soupeř měl nebezpečné protiútoky,ale ty zlikvidoval ve spolupráci s obránci dnes dobře chytající Šedivec.Podle mého názoru jsme dnes s papírově slabším soupeřem nepodali příliš kvalitní výkon,pokud teda to beru podle ostatních utkání.Pozitivum vidím v tom,že jsme dokázali otočit skóre a vlastně i vývoj utkání.