PRVNÍ LETOŠNÍ PROHRA

Autor: Vakeš Petr <vakesovi(at)seznam.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 21. 02. 2010

HRÁNO: 18.Února 18:00 na umělé trávě v Sokolově

SOKOLOV(U-19)-N.ROLE 4:0(3:0)

ROZHODČÍ:Krejčí

SESTAVA:                                                Šedivec

Hopf,Švéda,Baloun,Ficík

Nitsch,Chlup R., Štěpánek ,Palivec,

Hnízdil,Šourek

STŘÍDALI:, Melichar, ,Kučaba

8.MIN.:Po skrumáži se k míči u brankové lajnové čáry dostal Palivec,ztratil míč v souboji s domácím borcem,který na hranici malého vápna našel nepokrytého spoluhráče-1:0.

15.MIN.: soupeř rozehrál trestný kop přetaženým centrem,kde jsme propadli v pokrytí nabíhajících hráčů,naštěstí na zpětnou přihrávku žádný ze Sokolovských hráčů nedosáhl.

25.MIN:Po chybě ve středu hřiště se za rozhozenou obranu dostal do sólového úniku mladý baníkovec,Šedivec dobře vyběhl,ale bohužel ze vzájemného střetu vyšel lépe domácí borec,kterému už nezbývalo nic jiného než balón poslat do opuštěné branky-2:0.

32.MIN:Chlup vysunul Šourka,ten v pádu našel na velkém vápně Hnízdila,ale ten v plném běhu na hranici velkého vápna bohužel netrefil míč.

38.MIN.: Opět po zbytečné ztrátě v rozehrávce nás soupeř potrestal rychlým přechodem,kdy dvojce mladíků svůj“ťukec“dotáhla až do gólové koncovky-3:0.

66.MIN.: Švéda ze středového kruhu vysunul“českou uličkou“štírka Kučabu,který svůj slibný“nájezd“ zakončil podél brankáře,ale bohužel i vedle branky(asi metr od tyčky).

85.MIN.: Po chybě Ficíka se k míči dostal exbuldog Nerad a svou šanci s přehledem zakončil obstřelem bezmocného Šedivce-4:0.

89.MIN.:Z levé strany se do úniku dostal Kučaba,ale jeho střelecký pokus se bohužel mezi tři tyče nevešel.

Toto utkání mě i přes vyšší prohru uspokojilo,jelikož velmi silný dorostenecký celek Baníku nám ukázal některé chyby v defenzivní činnosti našeho týmu.Byl jsem spokojen,že jsme vydrželi s mladíky vydržet vysoké tempo hry až do konce utkání a kdybychom proměnili dvě velké šance,mohl být pro nás výsledek lichotivější.Za výkon a nasazení (i přes prohru) musím kluky pochválit,myslím že jsme na dobré cestě a kdybychom ještě zlepšili tréninkovou docházku,určitě bychom se v jarních bojích nemuseli třást o záchranu.

Trenér Petr Vakeš

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ:27.Února 11: 00 BULDOCI K.V.(U-17)-N.ROLE (v Karových Varech)