Autor: Vakeš Petr <vakesovi(at)seznam.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 07. 02. 2010

HRÁNO: 6.Ůnora 9:00 na umělé trávě v Ostrově

BRANKY ZA FK: Šourek -3, Chlup T. -2, Firbas

SESTAVA:                                         Latislav

Nitsch ,Chlup R.,Palivec, Vaverka

Chlup T.,Šourek

STŘÍDALI:Hejna,Skopový,Firbas

I.POLOČAS

13.MIN.:Šourek střílí úvodní branku po přihrávce Palivce-1:0.

20.MIN.:po chybné rozehrávce soupeře T.Chlup obchází brankáře a pohodlně skóruje-2:0.

26.MIN:chyba Balouna,brankář Latislav kryje samostatný nájezd 31.MIN.:Latislav likviduje nepříjemný trestný kop

32.MIN.:po chybě stopera Švédy hosté nadvakrát snižují-2:1.

34.MIN.:Šourek proměňuje penaltu po faulu na Nitsche-3:1.

36.MIN.:T.Chlup po přihrávce Palivce přehazuje brankáře dorostenců-4:1.

43.MIN:po faulu na T.Chlupa a výhodě,Šourek přehazuje brankáře,ale jeho pokus mezi tyčemi neskončil

II.POLOČAS

54.MIN.:rozhodčí přehlédl menší faul T.Chlupa,balón se od něj dostal k Šourkovi,který přehodil brankáře Buldoků-5:1.

60.MIN.:po chybě ve středu hřiště soupeř snižuje-5:2.

65.MIN.:opět po velké chybě soupeř výstavním gólem snižuje-5:3.

71.MIN.:přihrávka Šourka na novopečeného kapitána Firbase,který střílí gól-6:3.

73.MIN.:hosté se s trestného kopu opět vrátili do hry-6:4.

75.MIN.:opět ztráta v rozehrávce,Latislav kryje samostatný nájezd.

76.MIN.:špatně zahraný ofside systém,faul,penalta-6:5.

80.MIN.:po nedůrazu ve středu hřiště ,střela z dvaceti metrů-6:6.

Na utkání jsem nebyl,tak že mé informace jsou ze zvukové nahrávky pořízené Danem Hájkem.Podle komentáře hráno na těžkém terénu.Začátek utkání a vlastně celý první poločas byli kluci aktivnější a zaslouženě šli do poločasové pauzy s třígólovým náskokem.Ještě první čtvrthodina druhého poločasu byla dobrá,ale za poslední třicet minut si kluci nechali“nasypat“pět branek,což k předchozímu průběhu utkání je nepochopitelné.Bohužel kvůli své nepřítomnosti na utkání,nejsem schopen zhodnotit toto divoké utkání (co se týče skóre).