ČK:0-0                                          ŽK:0:0

ROZHODČÍ:Vejvoda-Kobielský,Vokoun(Strmiska)

SESTAVA:                                                    Střímelský

STŘÍDALI:46.Firbas(Hejna),71.Palivec(Melichar)

PŘIPRAVENI:

REALIZAČNÍ TÝM:Lisa J.(zdravotník),Hájek D.(vedoucí týmu),Vakeš P.(trenér)

ABSENCE:Hájek(zatím jen v tréninku),Kotek(zatím jen v tréninku), Krupička ml.(?), Krupička st.(zranění), Vaverka(zranění), Štěpánek(práce),Janovský(?)Chlup(nemoc), Šourek(nemoc), Valjent(zranění),Ondráček(nemoc), Dulík(škola)

K poslednímu podzimnímu mistrovskému utkání jsme zajížděli k derby na Drahovickou“umělku“,kde nás přivítala rezerva Staré Role.Celý první poločas se hrál v režii domácích,přesto si ale Starorolští fotbalisté kromě osudové situace z osmadvacáté minuty žádnou“tutovou šanci nevytvořili.V 28.min.se kmíči před hranicí velkého vápna k míči dostal domácí Roubíček,který od našich obránců dostal více prostoru než je zdrávo a bodlem k tyči překonal zcela bezmocného Střímelského-1.0.

V 60.min.zahrozila posila z“A“týmu domácích,když za hranicí šestnáctky natáhl k střeleckému pokusu,ale jeho povedený tečovaný projektil skončil mimo naší brankové konstrukce.V 70.min.se zrodila největší šance druhého poločasu,bohužel na straně domácích,kdy si na rohový kop naskočil zcela nepokrytý Belický,ale jeho zakončení hlavou o zem naštěstí minulo naši branku.V 73.min. jsme se konečně dostali i my k prvnímu vážnému ohrožení branky,kdy střídající benjamínek týmu Palivec vysunul Vodrážku,který svůj brejk zakončil střelou mimo branky,škoda jen že si v této situaci nevedl odvážněji(situace jeden na jednoho).V 78.min.opět dorostenec Palivec vysunul Balouna,ale jeho šance skončila jen na brankáři Kolbabovi,který odvrátil na rohový kop.Poté jsme hru otevřeli(hra na tři obránce),ale naší snahu o vyrovnání přeťal pan rozhodčí Vejvoda,který v momentě kdy jsme měli zahrávat nadějnou standartní situaci ukončil utkání v čase 88.minut a 40.vteřin,co k tomu dodat?

Do utkání jsme vinou četných absencí nastoupili s dosti nezvyklou sestavou,což se zákonitě muselo projevit na našem výkonu.První poločas byl z naší strany velmi nepovedený,kdy jsme byli velmi špatní v obrané fázi a ještě horší ve hře dopředu,kdy jsme za prvních pětačtyřicet minut prakticky neohrozili branku domácích.Druhý poločas už byl z naší strany daleko lepší,kdy jsme přidali na pohybu a bojovnosti,ale i přes zvyšující aktivitu s přibývajícími minutami se nám bohužel kýžený vyrovnávající gól vstřelit nepovedlo,ale musím přiznat,že dnes si rezerva Staré Role výhru zasloužila.Třetí porážkou v soutěži a posledním podzimním mistrovským utkáním jsme se rozloučili s hráči Střímelským(konec hostování ze Sp. Chodov) a Vodrážkou(práce-Irsko).Chtěl bych jim a vlastně všem ostatním hráčům plus realizačnímu týmu poděkovat za výkony v podzimní sezóně 1.A. třídě a doufám,že s většinou z nich se sejdeme v tolik nepopulární zimní přípravě,abychom byli připraveni na těžké jarní boje,které podle tabulky předpovídají hektické boje jak o postup,tak ještě možná dramatičtější o sestup.