Branky     :   17 min L.Hájek, 49 min M.palivec

Truhlář T.            Hišem M.

Náhradníci:

Trenéři:        J.Hájek, P.Palivec

Vedoucí:      Kroupa M.

K mistrovskému zápasu do Chodova odjíždělo naše dorostenecké mužstvo s nálepkou ostudné prohry v Horním Slavkově (11:0) a tak se hlavně očekávalo, jestli se naši hráči ze svého hrůzostrašného výkonu vzpamatují a budou chodovskému mužstvu vyrovnaným soupeřem.

Dá se říci, že se to částečně podařilo, když jsme po většinu zápasu byli „silně namachrovaným chodovákům“ vyrovnaným soupeřem. Zápas začal vyrovnaně a až do10 min jsme drželi se soupeřem krok, ale potom nechali naši hráči trestuhodně projít hráče Chodova přes celou polovinu hřiště a ten po kličce, kterou udělal našemu gólmanovi , otevřel skóre na 1 : 0. Na rozdíl od zápasu ve Slavkově naši hráči nepřestali hrát a bojovat a odměnou jim byl vyrovnávací gól L.Hájka, když hlavou prodloužit trestný kop M.Palivce a oslavil tak svoje narozeniny.Až prakticky do konce poločasu jsme drželi s dobře hrajícím soupeřem krok a již do vypadalo,že se půjde do kabin za vyrovnaného stavu ale nestalo se tak. Ve 44 min naše mužstvo nedokázalo opět odkopnout míč s vlastního vápna výsledkem byla střela soupeře a ruka M.Palivce na brankové čáře. Následovala žlutá karta a penalta, ze které soupeř zvýšil na

2 : 1. Ještě v téže minutě potrestal prakticky z rozehrávky soupeř nekoncentrovanost našeho mužstva a průniku opět přes polovinu hřiště zvýšil na 3 : 1. Dá se říci, že tato jedna minuta rozhodla o vývoji celého zápasu. Ve druhém poločase sice ještě našim dorostencům svitla naděje, když ve 49 min. snížil na 3 : 2 střelou skoro z poloviny hřiště M.Palivec.I když jsme se i nadále snažili soupeř si vedení pohlídal a náznaky našich šancí zlikvidoval. Navíc ještě v 90 min zvýšili chodovští dorostenci po faulu R.Hejny před pokutovým územím tečovanou střelo z trestného kopu na 4 : 2.

I když naše mužstvo prohrálo, podali téměř všichni naši hráči bojovný a obětavý výkon a nebýt nešťastné 44 min mohl i výsledek zápasu vypadat pro naše mužstvo příznivěji.

V dalším zápase hostí naše mužstvo v sobotu od 10.00 dorostence Unionu Cheb a budeme se muset snažit, o co nejlepší výsledek tzn. 3 body.