Branky     :   20 a 37 min M. Palivec, 26 min L. Hájek

Střídání    :   88 min T. Karpiš za L. Hájka

ŽK           :   27 min L. Hájek, 63 min R. Hejna

Kroupa M.                                Ploc M.   Ševc M.                             Hejna R.

Křehlík M.                               Hájek L.     Palivec M.                       Michal P.

Truhlář T.             Seits D.

Náhradníci:  Karpiš T.

Trenéři:        J.Hájek , B.Michal

Vedoucí:      Kroupa M.

K dalšímu mistrovskému zápasu podzimní části sezony nastupovali naši dorostenci na hřišti mužstva Františkových Lázní. Opět jsme museli nastoupit v oslabené sestavě když do branky musel nastoupit Mira „Hoblík“ Živanovič, do zálohy P.Michal a do útoku D.Seits. I když noví kluci nezklamali je na ně přeci jenom „ostrý“ mistrovský zápas ještě silná káva. Ale sestava byla taková jaká mohla být z hráčů kteří byli k dispozici.

Zápas se pro naše mužstvo začal vyvíjet velmi příznivě když jsme byli od začátku prvního poločasu lepším mužstvem a ve 20 min „ televizním lobem z poloviny hřiště“ zaskočil M.Palivec špatně postaveného gólmana hostí a vedli jsme 0:1. Když ve 26 min s přehledem proměnil po získání odraženého míče na 0:2 L.Hájek zmocnila se našeho mužstva velká euforie, ve které naši hráči zapomněli,že ještě není nic rozhodnuto. Trest přišel ve 30 min kdy po nedůrazu M.Křehlíka a M.Kroupy na levé straně našeho mužstva a následném minutí centrovaného míče R.Hejnou soupeř snížil na 1:2. Ještě jednou jsme ze zvedli a ve 37 min po samostatné akci L.Hájka na 1:3 zvyšoval v náš prospěch opět M.Palivec. Další nekoncentrovanost naší obrany však již za minutu soupeř opět potrestal a po průniku prostředkem hřiště ve 38 min snížil na 2:3. Za tohoto stavu jsme odcházeli do kabin a přesto,že jsme mužstvo o přestávce upozorňovali na nutnost začít druhý poločas s největším možným nasazením opak byl pravdou. Celé mužstvo od začátku druhého poločasu nezachytil nástup soupeře a dovolilo mu v 53 min vyrovnat na 3:3 v 57 min pak po trestném kopu za faul M.Křehlíka šli domácí do vedení na 4:3. Až za tohoto stavu se naše mužstvo zvedlo a začali jsme soupeře strašit protiútoky z nichž stojí za zmínku centimetry které scházeli hlavičce L.Hájka po pěkném centru M.Kroupy nebo střela M.Palivce, která vypadla brankaři domácích a kutálela se přez celou branku do autu. Ale ani z těchto příležitostí jsme neskórovali a tak v 80 min přišel trest po nechytatelné střele z trestného kopu soupeř upravil na konečných 5 : 3

Je velká škoda,že naše mužstvo nezvládlo velice dobře rozehraný zápas po taktické stránce,když jsme si vždy po vstřelení naší branky nechali velice rychle branku vstřelit a nedokázali hru uklidnit a vedení v zápase si lépe pohlídat. Další vekou chybou našeho mužstva byl špatný nástup do druhého poločasu,kdy jsme si v krátkém čase nechali vstřelit dvě branky na které jsme již nedokázali odpovědět. Jinak za bojovnost a nasazení je třeba naše mužstvo pochválit, protože jsme se soupeři do poslední minuty vyrovnali a až do konce zápasu se snažili a zkorigování výsledku. Samostatnou epizodou zápasu pak byl výkon rozhodčího,který nám hrubě nepřál ale vítězit a střílet branky se musíme naučit za každé situace.