Střídání:    46 min P. Michal za V. Martiňáka,84 min D. Seitz za L. Hájka,88 min M. Hradecký za M. Křehlíka

Branky:      48 min. T. Truhlář; 56, 59, 63 min – 3x J. Vaverka

Vaverka Jar.            Truhlář T.

Náhradníci:  Hradecký M., Seitz D., Michal P.

Trenéři:        J. Hájek , B. Michal

Vedoucí:      Kroupa M.

K prvnímu mistrovskému utkání sezony 2009/2010 nastoupili naši dorostenci po náročné letní přípravě při které sehráli jeden turnaj a 6 přípravných zápasů při kterých se budovala nová základní sestava.Přesto jsme do prvního utkání nastupovali opět v neúplné sestavě ale na druhé straně posíleni o J.Vaverku. Přes nabádání a upozorňování jsme nezačali dobře a již v 6 min jsme po zbytečném faulu V.Martiňáka a podběhnutí míče M.Hišema prohrávali 0:1. Ve 22 min. po špatně rozehraném míči stoperskou dvojicí zachraňoval V.Martiňák rukou na brankové čáře a byla to penalta a 0:2. Bylo to pro nás všechny velké rozčarování protože tento soupeř nebyl z těch se kterými bychom měli prohrávat.Po důrazné domluvě v kabině a jednom střídání vstoupilo na hřiště do druhého poločasu naše mužstvo jako vyměněné a do boje vytáhlo to co v prvním poločase chybělo bojovnost a nasazení a již ve 48.min po přihrávce J.Vaverky snižuje T.Truhlář na 1:2. Náš nápor byl drtivý a v 56.min vyrovnává J.Vaverka po samostatném úniku z poloviny hřiště svojí první brankou na 2:2. Jako přes kopírák dává stejný hráč v 59 min. svoji druhou branku a vedeme 3:2. Bohužel naše vedení vydrželo jen do 62 min kdy opět po chybách v obraně soupeř vyrovnává na 3:3.Naše mužstvo jde opět do vedení když v 63 min. po přihrávce M.Palivce svojí třetí brankou zajišťuje vedení 4:3 našemu mužstvu opět J.Vaverka. Ale nakonec jsme se z vítězství neradovali, protože již v 65 min. soupeř vyrovnal po hrubé chybě M.Hišema na 4:4. Všem hráčům našeho mužstva patří poděkování za bojovnost a nasazení ve druhém poločase,zvláště pak střelci 3 branek J.Vaverkovi. O to víc nás mohou mrzet neproměněné vyložené brankové příležitost jek J.Vaverky tak M.Palivce a dalších, které jsme ve druhém poločase trestuhodně zahodili a nakonec nás to stálo cenné 2 body.

V příštím kole zajíždí naše mužstvo v neděli 30. 8. 2009 do Kraslic.