Soustředění v Nových Hamrech

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 13. 02. 2009

Společné soustředění mužů a dorostenců proběhlo v Nových Hamrech v hotelu Schwarz, kde jsme měli dobré podmínky pro trénink i relaxaci (sauna,bazén,whirpool). Litovat můžeme jenom absenci pěti hráčů, kteří ( převážně ze zdravotních důvodu) se nemohli zúčastnit této nejdůležitější části zimní přípravy. Přesto soustředění absolvovala většina kádru mužů, takže s účastí můžeme být celkem spokojeni. Soustředění se skládalo ze tří fází:  1.VÝBĚHY - především  důraz na hrubou sílu(kopcovitý terén).  2.BĚH NA BĚŽKÁCH - což byla příjemná změna a vzhledem k tomu, že spousta lidí stála na běžkách poprvé, užili jsme si spoustu legrace. 3.PŘÁTELSKÝ ZÁPAS - poslední fází bylo odpolední utkání s mužstvem Krajského přeboru N. SEDLA (1 :2), ke kterému jsme zajížděli rovnou ze soustředění a kde si kluci určitě sáhli na dno, a přestože se u většiny z nich projevovala únava z naběhaných kilometrů, podali kluci velmi slušný výkon. Určitě pozitivem soustředění je také to, že se utužila parta a hlavně za celé soustředění nenastal jediný konflikt. Takže na závěr mi nezbývá než klukům poděkovat za velmi dobrý přístup k tréninkovým jednotkám a samozřejmě nesmím zapomenout poděkovat vedení klubu, které se podílelo na zajištění a hladkém průběhu soustředění.

Trenér Petr Vakeš