Hodnocení utkání FK - FC Cheb

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 17. 11. 2008

FK Nová Role  -  FC Cheb                               2 : 1              (1 : 0)

První poločas jsme začali velmi dobře, když jsme několikrát nepříjemně „zatopili“ hostující obraně dobrým presováním a po zásluze šli do vedení. Nutno, ale podotknout, že soupeř měl do poločasové pauzy dvě dobré příležitosti. Druhý poločas už bohužel z naší strany nebyl tak dobrý. Vázla nám především kombinace a hlavně hra dozadu určitě nebyla naši silnou stránkou, když se soupeř začal stále více tlačit před naší branku. K tomu všemu se bohužel do hlavní role utkání začal dostávat hlavní arbitr, který jako by zapomněl, že ne vždy, když hráč (pan  Špiřík) spadne, je faul! Výkon sudího gradoval odpískanou penaltou proti našemu týmu, kterou viděl asi jenom on. Přesto všechno, jsme se ale dostávali do šancí rychlými protiútoky, z čehož nakonec padla vítězná branka. Nakonec, ale tři velmi důležité body zůstali po právu doma, za což musím celému našemu týmu poděkovat.