Branky:   55 min T. Dulík,  89 min M. Palivec

Střídání:   10 min V. Martiňák za M. Jelínka,  46 min M. Köenigstein za V. Martíňáka

Hišem M.                                            Chára L.    Ploc M.                                 Jelínek M.

Ondráček L.  K                                Hájek L.     Palivec M.                                 Kučaba L.

Vaverka J.                                            Dulík T.

Náhradníci: M. Živanovič, M. Kroupa, V. Martiňák, J. Gebauer, M. Köenigstein

Trenéři:       J. Hájek , B. Michal

Vedoucí:     Kroupa M.

K tomuto mistrovskému zápasu zajížděli naši dorostenci na hřiště Viktorie M. Lázně z cílem získat z tohoto zápasu alespoň 1 cenný bod. K dispozici byl téměř celý kompletní kádr a tak došlo v sestavě k několika změnám, kdy R. Hejnu nahradil M. Jelínek a J. Vaverka se posunul do útoku. Bohužel, jak již se stává tradicí předvedli jsme opět v prvním poločase velice špatný výkon a opět to bylo o bojovnosti pohybu a nasazení, to vše nám opět chybělo. A navíc již v 10 minutě musel ze zdravotních důvodů střídat M. Jelínek, kterého nahradil V. Martiňák. Ale ani „Vojínovi“ Martiňákovi se zápas vůbec nepovedl a tak ho o poločase vystřídal M. Köenigstein a L. Ondráček se posunul do obrany. První, z naší strany mírně řečeno nepovedený poločas jsme prohráli 1 : 0 brankou z 25 minuty. Za to, že byl výsledek po prvním poločase pro naše mužstvo tak mírný, může celé mužstvo poděkovat Kubovi Janovskému, který svými zákroky přiváděl hráče soupeře na pokraj zoufalství, když jim nedovolil skórovat ani z těch nevyloženějších příležitostí a zabránil ještě nejméně 4 jistým brankám.

Po již zmíněném poločasovém střídání a posunech v sestavě nastoupilo naše mužstvo do druhého poločasu s odhodláním něco s výsledkem udělat a díky zvýšené bojovnosti a nasazení se nám podařilo v 55 minutě nejlepším střelcem mužstva T. Dulíkem vyrovnat na 1 : 1. A přestože se náš soupeř nechtěl smířit s tím, že by nám měl přenechat nějaké body a hrozil i nadále převážně ze standartních situací a po centrovaných míčích, podařilo se našemu mužstvu i z trochou štěstí tyto akce soupeře ubránit a naopak z rychlých protiútoků neustále zaměstnávat jeho obranu. Když byla již obě mužstva smířena s dělbou bodů povedlo se našemu mužstvu v 89. minutě z jednoho z posledních protiútoků vstřelit M. Palivcem vítěznou branku na 2 : 1, která znamenala, že do Nové Role putovaly z M. Lázní cenné 3 body. Za zmínku stojí ještě neproměněná šance L. Hájka kdy v 80 minutě mohl tento hráč hlavou skórovat, ale ani ve druhém zápase v řadě se mu vyloženou šanci nepodařilo hlavou proměnit.(Že by si ho vzal nějaký hlavičkář do učení ???)

A protože v reakcích na předcházející komentáře zaznělo, že je dorostenecké mužstvo stále jenom kritizováno jak za výkony, tak za vystupování a chování hráčů je možno po tomto zápase pochválit všechny hráče za bojovnost a nasazení ve druhém poločase, zvlášť pochválit Kubu Janovského za výkon v poločase prvním, kdy naše mužstvo, které hrálo velice špatně svým výkonem výrazně podržel. I přesto, že vítězství je cenné a příjemné musíme si uvědomit, že jsme mohli po prvním poločase prohrávat 4 nebo 5 : 0 a tento výsledek by se ve druhém poločase již asi těžko obracel.