Konečně vítězství!!

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 17. 09. 2007

15. 9. 2007 v Nové Roli od 16.30

FK Nová Role  -  Baník Královské Poříčí  3 : 0  (3 : 0)  rozhodčí: Balhar, Kobielský, Šmat

delegát: Sedláček

Sestava FK:   Krupička St. ml. 1   -  Chlup T. 14, Roulich T. 2, Krupička St. 5, Hnízdil L. 7     Urbánek J. 12 (78 min. Kesl T. 15), Špička P. 3, Vodrážka J. 4 (75 min. Eszényi J. 11), Dušek P. 6 (85 min. Vaverka J. 13)     Šourek M.  9, Chlup R. 10 K

Náhradníci: Ploc M. 8, Eszényi J. 11, Kesl T. 15, Vaverka J. 13, Janovský J. 18 NB

Branky:

25 min. Šourek M.             1 : 0

40 min. Šourek M.             2 : 0

44 min. Dušek P.               3 : 0

ŽK: 50 min. Chlup R. (faul), 58 min. Šourek M. (protesty)

Realizační tým -  trenér: Pavlíček St., vedoucí mužstva: Hájek Dan, zdravotník: Lisa Jiří

K veledůležitému utkání proti nováčkovi z Královského Poříčí jsme nastoupili v kombinované sestavě – chyběli kapitán Kotek, Hájek David, Ouroda a další! Přesto jsme šli do zápasu z jediným cílem a to prolomit smůlu a konečně naplno bodovat. Začátek byl z obou stran opatrný, nikdo nechtěl udělat chybu a proto se hrálo především mezi oběma šestnáctkami. My jsme měli pouze ve druhé minutě dobrou příležitost R. Chlupem, po odraženém centru však vysoko přestřelil. Do další větší šance jsme se dostali ve 25 minutě, když centr R. Chlupa pěkně zpracoval M. Šourek, zbavil se obránce a k bližší tyči poslal nechytatelnou ránu poslal nás do vedení – 1 : 0! Hned o minutu později jsme mohli zvýšit náskok, ale centr P. Špičky „sebral“ z hlavy P. Duškovi poříčský obránce Erhart. Ve 30 minutě se dostali ke slovu hosté, když po chybě obránců se dostal do 100% šance Vévoda. Krupička mladší však stál ve správné době na správném místě a šanci zlikvidoval! Špatně zahraný ofsajd systém soupeře využil ve 40 minutě T. Roulich, když do sólového úniku vyslal R. Chlupa. Ten zachoval chladnou hlavu a předložil míč před prázdnou branku M. Šourkovi. Pro něj nebyl problém zvýšit na 2 : 0! A když ve 44 minutě zvýšil po přiťuknutí J. Vodrážky sprintující P. Dušek ;-) po zemi na 3 : 0 nikdo už nepochyboval o tom, že všechny body zůstanou doma!
    Ve druhé půli se hrál vyrovnaný zápas. Hosté se sice snažili utkání zdramatizovat, ale tentokrát dobře pracující obrana dovolila soupeři jenom do několika střel z větší vzdálenosti. Největší šance přišla v 64 minutě, kdy pěkně z otočky pálil Rajchrt, Krupička však výborně zasahuje. V 69 minutě unikal po přihrávce P. Duška Urbánek, v pokutovém území byl přidržen, ale píšťalka rozhodčího zůstala němá! Šanci navýšit naše vedení jsme měli ještě na samotném konci zápasu, když nejprve po chybě gólmana srazili střelu J. Vaverky obránci na roh a poté gólman vyrazil s námahou nad břevno střelu J. Eszényiho. Největší příležitost však měl T. Kesl v 91 minutě po centru Šourka. Bohužel netrefil ze tří metrů branku. Každopádně jsme dosáhli našeho cíle a to zvítězit! V sobotu 22. 9. nás čeká od 16.30 opět v domácím prostředí derby se Spartakem Chodov. Všichni příznivci jsou srdečně zváni na dobrý fotbal, dobré klobásy a kvalitní pivo!