Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 02. 09. 2007

FK Nejdek  -  FK Nová Role  2 : 4 (0 : 2)                    rozhodčí: Ornet

Sestava: Ladislav J. 1   Hišem M. 9, Chlup T. 10, Šimek Š. 8, Hejna M. 2  -   Vaverka J. 11 (85 min. Hájek L. 14), Vodrážka J. 3, Chára L. 4, Ondráček L.  7 (75 min. Kučaba L. 12)  -   Ploc M. 6 (65 min. Melichar P. 13), Dulík T. 5

Náhradníci: Kučaba L. 12, Melichar P. 13, Hájek L. 14, Hejna R. 17, Martiňák V. 15, Zaňka J. 16, Janovský J. 18 NB

Branky:

35 min. Chára L.               1 : 0

36 min.                              1 : 1

48 min. Hejna M.              2 : 1

ŽK:  Vaverka J.(faul), Hejna M. (faul)

Realizační tým: Pavlíček Stanislav, Hájek Jiří

Druhé mistrovské utkání sehrál dorost na horké půdě v Nejdku. My jsme chtěli navázat na výkon a výsledek z prvního kola proti Unionu Cheb. Tomu i nasvědčoval úvod utkání, kdy jsme již v 9 minutě zahrozili střelou T. Chlupa, kterou musel s námahou likvidovat domácí gólman. A za minutu na to jsme se již ujali vedení po nádherné střele L. Cháry, který svou ranou dvakrát rozezvučel břevno a pak teprve skončil míč za brankovou čarou – 0 : 1!! V 16 minutě přehazoval J. Vaverka gólmana a míč směřující do sítě zastavil až vracející se obránce. Domácí se ke slovu dostali až ve 21 minutě, kdy závar před naší brankou musel likvidovat razantním odkopem kapitán Šimek. Ve 36 minutě jsme udeřili podruhé, když rána T. Dulíka skončila pomocí tyče za zády domácího gólmana – 0 : 2!
   Ve třetí minutě druhé půle krásně vysunul J. Vaverka střelce druhé branky T. Dulíka, ale ten ve velké příležitosti posílá míč vedle branky! Domácí v 61 minutě proměnili přísně nařízený pokutový kop a snížili – 1 : 2. V 71 minutě jsme mohli navýšit naše vedení, ale P. Melichar po přihrávce J. Vodrážky z prostoru penalty přestřeluje branku. O pět minut později proniká J. Vodrážka obranou, ale jeho rána jde vedle tyče. Pak přišla 78 minuta a centr T. Chlupa doráží do sítě P. Melichar – 1 : 3! O chvíli později si zopakoval samostatnou akci J. Vodrážka a svoji příležitost zkušeně zakončil – 1 : 4!! Nejdečtí již stačili jen snížit opět z pokutového kopu za strčení P. Melichara do protihráče – 2 : 4.

Další utkání sehraje dorost FK již v neděli 2. 9., kdy zajíždíme na půdu karlovarských Buldoků. Odjezd je od sportovní haly ve 13.00 hodin a začátek utkání v 14.00 hodin. Zápas se hraje na horním hřišti ve Staré Roli. Je vítán každý fanoušek, který by se chtěl na utkání dorostu jet podívat!