Další ztráta bodů na domácí půdě!

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 02. 09. 2007

1. 9. 2007 v Nové Roli od 17.00

FK Nová Role  -  SK Toužim     0 : 2  (0 : 0)       rozhodčí: Šifalda, Henych, Janoušek

delegát: Štěrba

Sestava FK:  Krupička St.  18   -   Chlup T. 14, Krupička St. 5, Roulich T. 2, Dušek P. 6, (85 min. Chára L. 4)   Hnízdil L. 7, Kotek R. 8 K, Špička P. 3, Eszényi J. 11 (20 min. Kesl T. 15(75 min. Chlup R. 10))     Šourek M. 9, Urbánek J. 13

Náhradníci:, Chlup R. 10, Kesl T. 15, Chára L. 4, Latislav J. 18 NB

Branky:

76. min.   Mikula J.            0 : 1

80. min.   Hotěk M.            0 : 2

ŽK: 12 min. Šourek M. (řeči), 70 min. Kesl T. (řeči)

Realizační tým -  trenér: Pavlíček Standa, hrající asistent: Kotek Rosťa, vedoucí mužstva: Hájek Dan, zdravotník: Lisa Jiří

Do utkání s favoritem jsme nastoupili ve špatné situaci, protože jsme zatím získali pouze jeden bod z prvního kola za remízu s Lokomotivou K. Vary. Takže byla pro nás nutnost v tomto utkání bodovat. Podle toho byla i určená taktika, založená na kvalitní obraně a rychlých protiútocích. To mohlo vzít za své hned v 1 minutě, kdy chybovala dvojice Dušek, Krupička st. Nabídla šanci Mikulovi, aby se dostal k míči a odcentroval a jen to, že střílející Moravec trefil Roulicha zabránilo první brance utkání! Ve 3 minutě jsme se do šance dostávali i my, ale Špička prováhal nejlepší čas ke střele. V 11 minutě jsme se dostali do velké příležitosti, když z levé strany krásně nacentroval Špička a jen centimetry dělily Hnízdilovu hlavičku od gólu! Ve 20 minutě jsme byli nuceni vystřídat zraněného rychlíka Eszényiho Keslem. O dvě minuty později zahrozili opět hosté – hlavička Moravce však šla mimo naši branku. Ve 24 minutě chybovala opět obrana Borek předložil míč Moravcovi a ten tváří v tvář mladého Kroupu neprostřelil! Nepřekonán zůstal i v 32 minutě po akci Kanáta. V poslední minutě první půle chyboval Kanát do úniku se dostal M. Šourek , ale jeho nezištnou přihrávku zblokoval na poslední chvíli toužimský obránce!
    Úvodní akce druhé půle byla v naší režii, když v 53 minutě vyslal pěkně Dušek Urbánka, ale tomu střela levačkou vůbec nevyšla a vysoko přestřelil. V 65 minutě pouštěl nepochopitelně straší z Kroupů míč za sebe, tam byl osamocený Mikula. Stačil odcentrovat a bylo štěstí, že Borek přestřelil! V 75 minutě šel na hřiště za okartovaného Kesla rekonvalescent R. Chlup. O minutu později jsme špatně a nedůsledně pokryli centrujícího Borka a rychlý Mikula byl u míče dříve než náš gólman a hlavou vsítil první branku utkání – 0 : 1! Srovnat stav jsme mohli v 86 minutě, kyž Špička pěkně vysunul kapitána Kotka, který ač tísněn přehodil brankáře! Bohužel míč však přelétl i břevno toužimské branky! Definitivní rozhodnutí padlo těsně před koncem utkání, kdy unikl v ofsajdové pozici střelec první branky Mikula, přihrál před branku osamocenému Hoťkovi a ten nezaváhal – 0 : 2!
    Ač jsme nepředvedli špatný výkon opět se nám nepodařilo bodovat a naše situace v tabulce není dobrá. Teď zajíždíme do Františkových Lázní s cílem konečně protrhnout smůlu a konečně naplno bodovat! I když to bude těžké jsme přesvědčeni, že tentokrát se nám bude dařit!! Odjezd na utkání je v sobotu 8. 9. v 15.00 od sportovní haly. Začátek zápasu je od 17.00.