Prohra ve druhém kole ve Staré Roli

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 24. 08. 2007

11. 8. 2007 ve Staré Roli od 17.00

TJ DDM ST. Role  -  FK Nová Role  3 : 2  (2 : 1)    rozhodčí: Šifalda, Bacík, Štěrba M.

delegát: Špak

Sestava FK:   Latislav J. 1   -   Chlup T. 2, Krupička St. 5, Dušek P. 6, Špička P. 3 (74 min. Ouroda T. 15)   Kesl T. 7, Kotek R. 8 K, Vodrážka J. 4 (46 min. Urbánek J. 12), Šourek M.  9 (79 min. Hájek Dav. 13)    Eszényi J. 11, Chlup R. 10

Náhradníci: Urbánek J. 12, Hruška T. 14, Ouroda T. 15, Hájek Dav. 13, Krupička St. 18 NB

Branky:

6. min.   Voborský R.            1 : 0

23 min.  Hejl                        2 : 0   PK

44 min. Kotek R.                2 : 1  PK

67 min.   Sikora                    3 : 1

90 min. Urbánek J.             3 : 2

ŽK: 72 min. Šourek (protesty), 80 min. Urbánek (protesty)

Realizační tým -  trenér: Pavlíček Standa, hrající asistent: Kotek Rosťa, vedoucí mužstva: Petr František, zdravotník: Lisa Jiří

Stručný popis utkání očima trenéra:

Na podmáčeném trávníku začal lépe soupeř a v 9 minutě nechal odcentrovat soupeře z pravé strany T. Chlup, centr ještě nadzvedl St. Krupička na volného Voborského, který hlavou otevřel skóre. Po té se hrál vyrovnaný zápas. Druhou branku jsme obdrželi po přísném posouzení zákroku J. Vodrážky z pokutového kopu ve 23 minutě. Nám se podařilo vstřelit branku do šatny ve 44 minutě také z pokutového kopu za stažení R. Chlupa brankářem.
  Pro zranění do druhého poločasu nenastoupil J. Vodrážka, kterého nahradil J. Urbánek. Prvních dvacet minut druhé půle jsme byli lepším mužstvem a vytvořili si i gólovou šanci. M. Šourek však přestřelil z malého vápna. Po vstřelení třetí branky po standartní situaci ,kdy jsme neuhlídali hráče, byla Stará Role lepším mužstvem. My jsme se do hry dostali až v závěrečné čtvrthodině a v 90 minutě  vstřelili branku po rychlé akci J. Urbánkem.