Přiblížili jsme se baráži!! Prohra s Loko K. Vary 0 : 2

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 03. 06. 2007

2. 6. 2007 v Nové Roli od 17.00

FK Nová Role  -  Loko K. Vary     0 : 2  (0 : 1)   rozhodčí: Hrabovský, Hrnčák, Chrástecký

delegát: Vorel

Sestava FK:  Pavlíček St. 1   -   Krupička St. 7, Tichý P. 4, Roulich T. 2 (69 min. Drápalík L. 13), Dušek P. 6 (79 min. Šustr St. 15)      Mayer J.  5, Špička P. 3, Štěpánek K. 8, Chlup R. 10 K     Šourek M.   9 (57. min. Chlup T. 12), Kotek R. 11

Náhradníci: Chlup T. 12, Drápalík L. 13, Klas D. 14, Šustr St. 15, Krupička St. ml. 18  NB

Branky:

40 min.         0 : 1   Vaněk

46 min.         0 : 2   Kořán

ŽK:

64 min. Krupička St.. (faul), 84 min. Kotek R. (protesty)

Realizační tým -  trenér: Pavlíček St. starší, asistent: Kotek Rosťa, vedoucí mužstva: Hájek Dan, zdravotník: Lisa Jiří

V utkání, které mohlo definitivně rozhodnout o naší záchraně jsme opět doplatili na žalostnou produktivitu a individuální chyby. Přitom Lokomotiva byla určitě hratelným soupeřem a my jsme byli po většinu zápasu lepším mužstvem. Bohužel jsme potřetí ze čtyř domácích utkání prohráli a jsme těsně nad hranicí sestupu! A vlastní vinou. V prvním poločase jsme se přiblížili kvalitou výkonu zápasu v Chodově a jasně „Lokádu“ přehrávali. Přesto jsme šli do šaten za stavu 0 : 1!! A začalo to celkem nadějně:

Již v 7 minutě vystihl stoper P. Tichý rozehrávku hostí, našel dlouhou přihrávkou R. Kotka, který mu přihrávku oplatil a Péťovu hlavičku vyrazil gólman Cypris na roh. V 10 minutě střílel nad břevno po akci Krupičky se Štěpánkem M. Šourek. V 17 minutě se připomněli i hosté a střelu Kocmánka po chybě R. Chlupa musel likvidovat St. Pavlíček. Ve 29 minutě jsme překvapili Lokomotivu rychlou akcí a střelu Kotka jen s námahou vyrazil Cypris na rohový kop. Z něj se dostal k zakončení T. Roulich. Jeho dorážku ze čtyř metrů opět se štěstím likviduje vynikající gólman hostí. O dvě minuty později se po pěkné přihrávce R. Kotka ocitl sám před gólmanem. Naneštěstí jeho zakončení bylo slabé a gólman jeho střelu vyrazil. Ve 36 minutě se probíjel k pokutovému území hostů J. Mayer, byl při střelbě faulován, ale píšťalka sudího Hrabovského zůstala němá! A přišla 40 minuta, kdy jsme udělali zbytečnou chybu při soupeřově autu a Vaněk se z osmi metrů nezmýlil – 0 : 1! Ještě ve 43 minutě jsme měli dobrou příležitost Štěpánkem, ale je rána proletěla jen těsně pravé tyče.

Do dalšího dějství jsme vstupovali s jasným cílem vybojovat alespoň bod, který může při konečném účtování hrát nesmírnou cenu. Naši snahu o brzké vyrovnání stavu utkání, však již ve 46 minutě zmařil Kořán, když po chybě P. Tichého vstřelil druhou branku utkání a zvýšil vedení hostů na 0 : 2! Ve 49 minutě jsme mohli snížit: P. Dušek však z úhlu Cyprise nenachytal a dorážka K. Štěpánka z deseti metrů šla vysoko nad! Pak se hrálo vyrovnané utkání bez větších brankových příležitostí. My se tlačili dopředu a hosté hráli na rychlé brejky. Až v 70 minutě byl za zbytečný úder loktem vyloučen hostující Horn. Ani to nám bohužel nepomohlo a když se o dvě minuty později po přistrčení R. Chlupa trefil P. Dušek pouze do tyče hostující branky, bylo téměř jasné, jak utkání skončí. Do konce zápasu si vytvořila dvě šance i Lokomotiva. Ani jednu však neproměnila a tak utkání skončilo 0 : 2!

Další utkání krajského přeboru pro nás nedopadla také dobře a tak se bude hrát o záchranu v soutěži až do posledního kola! Příští týden nás čeká souboj s přímým konkurentem v boji o setrvání v soutěži Sokolem Útvina na jeho hřišti. Hraje se v sobotu 9. 6. 2007 od 17.00. Odjezd na utkání je v 15.15 hod.