FK vybojoval cenné body na FC Cheb

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 14. 05. 2007

12. 5. 2007 v Chebu od 10.00

FC Cheb   -   FK Nová Role      1 : 2  (1 : 1)            rozhodčí: Bacík, Vošmik, Štěrba M.

delegát: Zdvihal

Sestava FK:  Pavlíček St. 1   -   Hnízdil L. 7, Tichý P. 4, Krupička St. 2, Dušek P. 6     Chlup T. 11, Drápalík L. 3, Štěpánek K. 8 (73 min. Kotek R. 12), Chlup R. 10 K (66 min. Vodrážka J. 13)    Šustr St.  5, Šourek M. 9 (85. min. Hájek D. 14)

Náhradníci: Klas D. 12, Kabele M. 13, Krupička St. ml. 14

Branky:

19 min.      0 : 1   Šourek M.

40 min.       1 : 1

83 min.      1 : 2   Kabele M.

Realizační tým -  trenér: Pavlíček St. starší, vedoucí mužstva: Hájek Dan, zdravotník: Lisa Jiří

K dalšímu veledůležitému utkání do Chebu jsme odjížděli opět v neúplném složení, když byla opět nejvíce poznamenána obrana absencí distancovaného Špičky a zraněného Roulicha. K tomu se přidal kvůli pracovnímu zaneprázdnění útočník Mayer. Navíc měli před utkáním zdravotní potíže Štěpánek, T. Chlup a Šustr. Ti nakonec nastoupili, ale hráli se sebezapřením a jejich výkon tím byl poznamenán. Kvůli těmto problémům jsme museli na lavičku náhradníků vzít i rekonvalescenta M. Kabeleho.

I přes všechny tyto potíže jsme do utkání vstoupili aktivně a domácí FC tím zaskočili. Naše napadání jim činilo velké potíže! Již ve 4 minutě unikal domácí obraně M. Šourek, stoper Danč ho po celou dobu držel a znemožňoval mu zakončit. Když už se mu Martin vysmekl a chystal se zakončit, odpískal rozhodčí Bacík nepochopitelně faul a hříšníkovi ukázal jen žlutou kartu! Následný trestný kop nasměroval K. Štěpánek pouze do chebské zdi. V 15 minutě se po přiťuknutí M. Šourka dostal do gólové šance St. Šustr, ale jeho střela pouze těsně minula levou tyč chebské branky! O čtyři minuty později jsme se však již radovali, když si centr M. Šourka srazil do vlastní branky gólman Vaigelt – 0 : 1! Domácí se probudili až ve 29 minutě, kdy chyboval ve středu pole L. Drápalík. Z následného trestného kopu hlavičkoval těsně vedle domácí kapitán Vondrášek. Krásně, ale pouze do středu branky vyslal pěknou ránu ve 33 minutě K. Štěpánek – domácí brankář neměl problém ji zlikvidovat. Bohužel opět jsme propadli na konci poločasu a po trestném kopu domácích jsme si nešťastně srazili St. Krupičkou míč do branky 1 : 1!!

Začátek druhé půle jsme jako tradičně neměli příliš dobrý a nechali jsme FC příliš prostoru. Naštěstí si domácí nevypracovali žádnou gólovou příležitost. Po patnácti minutách se naše hra opět zvedla a M. Šourek prověřil přízemní střelou Vaigeltovu pozornost. Ten s námahou vyrazil na rohový kop. V 69 minutě si na trestný kop St. Krupičky naběhl P. Dušek, v gólové pozici však míč minul!! V 79 minutě se připomněli domácí – Dančův tečovaný trestný kop vyrazil St. Pavlíček na rohový kop. Pak přišla 83 minuta, která rozhodla o osudu tohoto zápasu. Dlouhý výkop přiklepl M. Šourek střídajícímu M. Kabelemu, který krásnou křížnou střelou rozhodl, že všechny tři body si odveze FK – 1 : 2!! V 90 minutě mohl ještě skóre navýšit M. Šourek, ale jeho sólový únik zastavil vracející se obránce.

Přes dobrý výkon musíme pro jistotu účasti v příštím ročníku Krajského přeboru získat ještě alespoň 6 bodů, tzn. dvě vítězství. První příležitost k tomu budeme mít v sobotu 19. 5. od 17.00 proti Baníku Union Nové Sedlo.