Důležité vítězství v zápase se Sokolem Drmoul

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 15. 04. 2007

14. 4. 2007 v Nové Roli od 16.30

FK Nová Role – Sokol Drmoul          2 : 1  (0 : 0)        rozhodčí: Rousek, Bacík, Janoušek

delegát: Kepl

Sestava FK:  Pavlíček St. 1  -   Tichý P. 4, Roulich T. 2, Špička P. 3, Dušek P. 6    Hnízdil L. 7 (73 min. Klas D. 12), Štěpánek K. 8, Mayer J. 5, Chlup T. 11    Chlup R. 10 K (30 min. Šustr St. 13), Šourek M. 9 (71 min. Drápalík L. 15)

Náhradníci: Klas D. 12, Šustr St. 13, Krupička St. 14, Drápalík L. 15, Ladislav J. 18 NB

ŽK:  42 min. Špička P. (faul), 74 min. Chlup T. (faul)

Branky:

77 min.     1 : 0   Štěpánek

90 min.      1 : 1   Kahun

93 min.     2 : 1   Klas

Realizační tým -  trenér: Pavlíček St. starší, vedoucí mužstva: Hájek Dan, asistent: Kotek Rosťa, zdravotník: Lisa Jiří

Veledůležité utkání pro obě mužstva jsme začali mírným náporem, když ve 3 minutě po rohovém kopu J. Mayera nedoskočil P. Tichý a následnou dorážku poslal P. Dušek nad branku. V 8 minutě vrací J. Mayer odražený roh zpět před branku a jeho ránu vytěsnil nejistý hostující gólman Šilhan pouze na břevno! Po té se ke slovu dostali i hosté a po akci extrstěnického Pánka těsně nedosáhl na centr Tuhela. Ve 30 minutě jsme museli poprvé nuceně střídat! Zraněného kapitána R. Chlupa nahradil St. Šustr. O tři minuty později zakončil naši akci K. Štěpánek pěknou střelou, která k naší smůle šla přesně doprostřed branky a hostující brankář s ní neměl problémy. Největší šanci prvního poločasu měl až ve 45 minutě hostující Tuhela! Po pravé straně unikl P. Tichému a prostřelil vyběhnuvšího St. Pavlíčka. Naštěstí T. Roulich stihl odkopnout míč směřující do sítě do bezpečí! Následný roh Drmoulu prolétl bez povšimnutí našich hráčů až hostujícímu hráči na zadní tyči. Jeho dorážku stačil zlikvidovat St. Pavlíček! V přestávce měl trenér Pavlíček určitě svým hráčům co vytknout a určit taktiku na druhou půli.

Po příchodu z kabin se do první příležitosti dostali naši hráči, v 51 minutě vystihl přihrávku hostujícího obránce K. Štěpánek. Následně však zaváhal s přihrávkou a celou akci zabrzdil. Drmoul odpověděl akcí Tuhely, který unikl po pravé straně St. Šustrovi, poslal centr před bránu a dezorientovaný Kahun sám před brankou netrefuje ve 100 % šanci dobře míč! V 71 minutě jsme byli nuceni opět střídat a ze hřiště šel pro zranění zad druhý útočník M. Šourek, kterého nahradil L. Drápalík. O další tři minuty později jsme střídali třetího hráče! L. Hnízdila vystřídal D. Klas. V 76 minutě se dostal do zakončení hostující Kahun a trefil tyč naší branky. A opět se potvrdila stará fotbalová pravda: „ nedáš – dostaneš“. Střídající D. Klas čtyři minuty po příchodu na hřiště unikl po pravé straně, jeho střílený centr hostující gólman nesmyslně vyrazil přímo k nohám J. Mayera, který míč přistrčil K. Štěpánkovi a ten technickou střelou poslal FK do vedení – 1 : 0! V 85 minutě mohlo být srovnáno. To kapitán Drmoule Kotous pronikl po pravé straně, ale náš brankář výtečně zasáhl! O minutu později mohlo být definitivně rozhodnuto. Chybující obránce obral o míč L. Drápalík a poslal do sóla J. Mayera(ten dohrával se sebezapřením) Jirka udělal brankáři kličku a podél dobíhajícího obránce však trefuje pouze břevno hostující branky!! V 88 minutě přichází trestný kop Kotouse, který jen těsně míjí Pavlíčkovu branku. Když už se zdá, že utkání skončí naší výhrou 1 : 0, přichází v 90 minutě hrubka P. Duška, který místo aby odkopl míč za pomezní čáru, ho poslal přímo na kopačky hostů! Kahun se uvolnil a nepovedenou, ale přesně umístěnou střelou srovnal skóre na 1 : 1!! Naše obrana i brankář vůbec nereagovali. Rozhodčí nastavil k utkání tři minuty a v té poslední udělal hrubku hostující stoper a rozběhnutý Dan Klas byl u míče o několik desetin sekundy rychleji než brankář! Dokázal ho přelobovat a vstřelit druhý gól FK – 2 : 1!! Bohužel se přitom srazil s brankářem Šilhanem, který si ze střetu odnesl zlomený nos a musela pro něj přijet záchranná služba! Doufejme, že se nejedná o závažnější zranění a přejeme mu brzké uzdravení!! Každopádně jsme toto důležité utkání i přes problémy zvládli!!

Příští týden má FK volný los (díky lichému počtu účastníků KP). A pak zajíždíme 28. 4. k derby zápasu do Chodova, kde se střetneme od 17.00 hodin s místním Spartakem. Odjezd na utkání je v 15.45 od sportovní haly. Pojeďte hráče FK na tento zápas povzbudit!!!