Po dlouhé době vítězství!!

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 25. 02. 2007

25. 2. 2007 na umělé trávě v K. Varech od 9.00 hod

Loko K. Vary   FK Nová Role    1 : 2  (1 : 1)                            rozhodčí: Hodač

Sestava FK:  Krupička St. ml. 1  -  Krupička St. 5, Tichý P. 4 K, Baloun J. 11 , Dušek P. 6  Chlup T. 9, Chlup R. 10 K, Špička P. 3, Šustr St. 2   Baloun J. 11, Klas D. 8

Náhradníci:  bohužel nikdo!!!!!

Branky:

1 min.      0 : 1  Baloun J.

40 min.     1 : 1   Fassel

85 min.    2 : 1  Chlup R.   TK

Realizační tým -  trenér: Pavlíček Standa st., vedoucí mužstva: Hájek Dan, asistent: Kotek Rosťa, zdravotník: Lisa Jirka

Zápas jsme opět odehráli v neúplné (pokolikáté už?) sestavě a navíc pouze v jedenácti lidech, když se na poslední chvíli kvůli pracovním povinnostem omluvili K. Štěpánek, J. Mayer a L. Drápalek. Pokud k tomu připočteme zraněné a ostatní nepřítomné je jasné, že pak utkání hrajeme s minimem hráčů. Můžeme jenom doufat, že se na generálku v neděli 4. 3. sejde maximum hráčů a trenér bude konečně postavit optimální sestavu, která by měla hrát v prvním mistrovském utkání ve Františkových Lázních!!

Samotné utkání jsme začali opět výborně (jako většinu zápasů v přípravě). Již v první minutě jsme se ujali vedení, když se levačkou ze 20 metrů pěkně do šibenice trefil Jirka Baloun – 0 : 1. Jinak měla v prvním poločase více ze hry Lokomotiva, která nám toho až na malé výjimky v útočné fázi moc nedovolila. Její hráči byli dříve u míče, daleko razantněji bránili a byli nebezpečnější před brankou. Tu hájil na místo zraněné jedničky St. Pavlíčka mladý Krupička a nevedl si špatně! Ve spolupráci s obranou vyřešil téměř všechny pokusy domácích na výtečnou! Ve 40 minutě kapituloval po střele Fassela, když této šanci předcházela hrubá chyba obránců – 1 : 1. Celkově jsme byli v první půli málo nebezpeční pro soupeřovu branku a tradičně měli spoustu!! Nevynucených ztrát míče při rozehrávce!

Ve druhé půli se hra vyrovnala a i my jsme si vytvořili nadějné střelecké příležitosti. Ty jsme však D. Klasem 2 x, P. Duškem, T. Chlupem a ostatními nedokázali proměnit ve druhou branku! Když už to vypadalo na zaslouženou dělbu bodů, přišla 80 minuta, kdy si míč k trestnému kopu ze 20 metrů připravil kapitán R. Chlup a cizelérskou ranou rozhodl o výsledku – 1 : 2!!

Poslední přípravné utkání před zahájením jarní sezóny Krajského přeboru sehrajeme na domácím hřišti 4. 3. (neděle) od 14.00 hodin s Olympií Hroznětín. Sraz na utkání je ve 13.00  kabinách.