Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 31. 01. 2007

FK Nová Role    Loko K. Vary     1 : 3  (1 : 2)         rozhodčí: laik

Sestava FK:  Pavlíček St. 1  -  Hnízdil L. 9, Baloun J. 11, Tichý Petr 4, Dušek P. 6 (40 min. Urbánek J. 12 )     Klas D. 2 (40 min. Drápalík L. 14), Chlup R. 10 K, Špička P. 3 (40 min. Štěpánek K. 8), Šustr St. 16 (20 min. Chlup T. 13 )    Mayer J. 5, Šourek M. 7

Náhradníci: Štěpánek K. 8, Drápalík L. 14, Chlup T. 13, Urbánek J. 12, Krupička St. NB 18

Branky:

1 min.       0 : 1   Kubín   TK

18 min.     0 : 2   Vaněk

27 min.    1 : 2  Baloun J.

53 min.     1 : 3   Šnajdr

Realizační tým -  trenér: Pavlíček St. starší, asistent: Kotek Rosťa,vedoucí mužstva: Hájek Dan, zdravotník: Lisa Jiří

Zápas se hrál na závěr náročného soustředění, které jsme absolvovali v Děpoltovicích. Bylo to také na hráčích patrné, zvláště po fyzické stránce jsme byli daleko horším týmem. Samotný zápas jsme začali velice špatně, hned v první minutě se hosté dostali k zahrávání trestného kopu, který zkušený Jarda Kubín bezpečně proměnil 0 : 1. A o 17 minut později bylo ještě hůře, když proměnil samostatný únik Vaněk 0 : 2! Pak se naše hra alespoň trochu zvedla  když ve 27 minutě Baloun na dvakrát prostřelil Cipryse bylo i veseleji co se skóre týče 1 : 2. Srovnat stav mohl L. Hnízdil, který ve 35 minutě orazítkoval hlavou břevno branky Lokomotivy. A aby nebylo smůly málo, nadějný průnik kapitána R. Chlupa a jeho následnou střelu zastavila tyč!!

Do druhé půle jsme však opět vstoupili laxně za což nás hosté brzo potrestali. V 53 minutě využil chyby v naší obraně Šnajdr a zvýšil na 1 : 3! My jsme si po té vytvořili pár nadějných útoků, ale nepodařilo se nám je dotáhnout do zdárného konce. Každopádně je výhra Lokomotivy zasloužená a my se z ní musíme před jarními odvetami KP poučit.

Příští zápas zimního turnaje sehrajeme v neděli 4. 2. od 15.00 s Tatranem Kadaň, který si vede v zimním turnaji velice dobře, když například hladce porazil Spartak Chodov 3 : 1 nebo nebezpečnou Toužim 1 : 0.