Vítězství režírovali Chlupové

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 14. 01. 2007

14. 1. 2007 na umělé trávě v K. Varech 13.00 hod

FK Ostrov – FK Nová Role    1 : 3  (1 : 1)                   rozhodčí: Hrubý, Nehasil, Bauer

Sestava FK:  Krupička St. ml. 1  -  Hnízdil L. 7, Tichý P. 4 , Baloun J. 11, Drápalík L. 2    Chlup T. 9 (60 min. Krupička St. st. 15), Štěpánek K. 8, Špička P. 3 (46 min. Hájek Dav. 12), Urbánek J. 6 (41 min. Dušek P. 13) Mayer J. 5, Chlup R. 10 K

Náhradníci: Hájek Dav. 12, Dušek P. 13, Krupička St. st. 15

ŽK:  47 min. Drápalík (faul), 66 min. Tichý (faul)

Branky:

20 min.    1 : 0  Kalina

33 min.  1 : 1  Mayer J.

55 min.  1 : 2  Hnízdil L.

77 min.  1 : 3  Chlup R.

Realizační tým -  trenér: Pavlíček St. starší, vedoucí mužstva: Hájek Dan, asistent: Kotek Rosťa,    zdravotník: Lisa Jiří

Ve druhém utkání zimního turnaje byl naším soupeřem FK Ostrov. Do zápasu jsme vstupovali s dvojicí dorostenců v základní sestavě, J. Balounem na místě předstopera (a hrál ho dobře!) a cílem hrát co nejvíce aktivně. Bohužel se nám to v prvních dvaceti minutách vůbec nedařilo. Pouštěli jsme ostrovské hráče trestuhodně do zakončení a jen výborné zákroky gólmana Krupičky nás uchránili od inkasování branky. Když už se zdálo, že útočným akcím soupeře odoláme, trefil se krásně ze 20 metrů Kalina a prohrávali jsme 1 : 0. Po obdrženém gólu se naše aktivita začala zvyšovat a také jsme se dostali do zakončení: ve 30 minutě se hlavička J. Urbánka ještě neujala, ale za tři minuty bylo srovnáno. Po faulu ve středu pole rychle rozehrál R. Chlup na T. Chlupa a ten nekoncentrovanou obranu domácích zaskočil přízemním centrem a pro J. Mayera nebyl problém srovnat skóre – 1 : 1! Do konce poločasu jsme mohli ještě stav změnit, ale ve 38 minutě bylo po hlavičce P. Špičky proti břevno ostrovské branky!

Do druhé půle jsme již vstoupili podle představ trenéra a odměnou za dobré napadání soupeře nám byla branka L. Hnízdila po přihrávce R. Chlupa na 1 : 2. Po té se hrál vyrovnaný zápas s několika šancemi na obou stranách. My jsme byli přeci jenom o kousek nebezpečnější a vítězství si pojistili, když se v 77 minutě trefil po faulu na K. Štěpánka krásně z trestného kopu kapitán R. Chlup 1 : 3!

Příští utkání sehrajeme opět na umělé trávě v Karlových Varech 20. 1. (sobota) od 9.00 hodin. Odjezd na utkání je v 8.00 hodin.