Porážka s "Lokotkou" na umělé trávě

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 01. 11. 2006

28. 10. 2006 v K. Varech (umělá tráva) od 14.30 hod

Lokomotiva K. Vary –  FK Nová Role   3 : 0  (1 : 0)  rozhodčí: Tichota, Bacík, Janoušek

delegát: Vorel

Sestava FK:  Poláček B. 1  -  Baloun J. 11, Tichý P. 4, Krupička St. 2,  Dušek P. 6    Šustr St. 9 (59 min. Drápalík L. 12), Štěpánek K. 8, Špička P. 3, Chlup R. 10 K –  Šourek M. 7, Mayer J. 5

Náhradníci: Drápalík L. 12, Chlup T. 13

ŽK:  75 min. Špička (faul),

Branky:

23 min.     1 : 0  Kořán

65 min.     2 : 0  Matocha

85 min.     3 : 0  Kaňok

Realizační tým -  trenér: Pavlíček St. starší, vedoucí mužstva: Hájek Dan, asistent: Kotek Rosťa, zdravotník: Lisa Jiří

Sice se budu opakovat, ale ani k tomuto zápasu jsme se nedokázali sejít v kompletním složení.  Pro osobní důvody chyběli P. Vaněček, L. Hnízdil, T. Ouroda(bez omluvy) a první brankář St. Pavlíček. Dále tu jsou nemocní a zranění: Kabele M., Hájek David, Höfler Roman, Krupička St. mladší. Bohužel mají tyto věci negativní důsledek, jak na samotné hře i v náladě uvnitř týmu. Do konce podzimní části schází dvě utkání a naším cílem jsou minimálně tři body!! V sobotu hostíme Sokol Útvina a naším jediným cílem je vítězství. Tento cíl však musí mít celé mužstvo a né jen pár jedinců!!

Jinak v samotném utkání jsme nehráli zase tak špatně jak napovídá výsledek, ale zase se projevuje naše stará bolest – neproměňování šancí! A když na druhé straně naše obrana hraje také pod svoje možnosti, není se co divit výsledku. Domácí se dostali během utkání snad jen do čtyř velkých šancí a z toho tři proměnili! My jsme v podstatě celý první poločas domácí branku neohrozili, vyjma veliké šance R. Chlupa, který z prostoru penalty po pěkné akci netrefil pořádně míč. A protože jsme neuhlídali jednou domácího Kořána, do kabin se šlo za stavu 1 : 0.

Do druhé půle jsem nastoupili daleko aktivněji a přišli i šance: v 50 minutě špatně štřílí P. Špička po centru R. Chlupa, v 57 minutě se dostane ke střele z úhlu M. Šourek, ale gólman Cypris vyráží, v 60 minutě se krásně individuálně prosadí J. Mayer – střela jde však těsně nad branku. V době našeho náporu jsme nepochopitelně nechali projít hostují hráče před B. Poláčka, který tváří v tvář Matochovi neměl šanci – 2 : 0! Ještě v 77 minutě nám svítala naděje na bodový zisk, bohužel však střelu J. Mayera vytlačil domácí gólman fantasticky nad břevno své svatyně. A když se v 85 minutě krásně trefil křížnou ranou Kaňok bylo o vítězi definitivně rozhodnuto – 3 : 0. Čestný úspěch mohl o minutu později zaznamenat R. Chlup, ale Cypris byl opět proti! Stínem utkání byly nesmyslné rasistické urážky domácího "rapla" Kořána vůči našemu P. Špičkovi, za což byl po právu vyloučen! Tento jev určitě napatří na fotbalová hřiště a já osobně doufám, že dostane vysoký trest!!

Utkání proti Sokolu Útvina se hraje v sobotu 4. 11. od 14.00 hodin. Zveme srdečně všechny příznivce novorolského fotbalu!!