Hodnocení trenéra "A" mužstva

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 03. 07. 2006

Hodnocení ročníku 2005/2006

Příprava na sezónu začala 11.7.2005. trénovali jsme 3x týdně a odehráli 5 přípravných utkání včetně turnaje FK Nová Role. Podzimní část se nám moc nepodařila získali jsme pouze 17 bodů a skončili na 11.místě  v tabulce.Od jedenáctého kola jsme úplně propadli. Příčin bylo několik. Zranění hráčů, vyloučení a úzký kádr hráčů.

Naším cílem pro jarní část bylo posílení mužstva o 3 hráče a toto se nám díky vydařené přestupové politice vedení  FK podařilo. Přišli hráči K. Štěpánek na hostování ze Sokolova, mladík P. Vaněček na hostování ze sousedního Chodova a výměnou za talentovaného Míru Šourka M. Kabele z Buldoků.

Trénovat jsme začali 2. 1. 2006, zúčastnili jsme se zimního turnaje B.Sokolov a absolvovali vydařené soustředění v Děpoltovicích, na kterém nabíralo fyzičku 22 hráčů.

Jarní část jsme rozehráli velice dobře, nebýt výpadku v posledních 5 kolech mohli jsme ročník hodnotit velice dobře. Propad v posledních kolech vidím v nedisciplinovanosti ,malé trénovanosti některých hráčů a též ve velké marodce hráčů Balouna, Kotka, Hoflera, Šourka, Kabeleho, Tichého. Museli nám v závěru pomáhat dorostenci Urbánek, Kuchař, Chlup T., Miko. O těchto hráčích v budoucnosti ještě hodně uslyšíme, pokud budou mít zájem se zlepšovat. Určitě některé z nich zařadíme do letní přípravy mužstva.

Nakonec jsme skončili na 7místě se ziskem 43 bodů a pasivním skóre 59:63. Podle počtu obdržených branek je jasné kde byla největší slabina našeho mužstva. Až si někteří naši hráči uvědomí, že hrát KP není stejné jako hrát nějakou odborářskou ligu. Hrát se musí jako kolektiv a ne skupina podrážděných jedinců. Já doufám ,že si z toho vezmeme všichni ponaučení a po uzdravení hráčů budeme dělat příznivcům a FK Nová Role zase radost.

Na závěr bych popřál všem hráčům , realizačnímu týmu, výboru FK a všem příznivcům FK příjemnou dovolenou.

trenér St. Pavlíček