Kádr mužstva pro sezónu 2008 - 2009

Autor: Lukáš <007hajkynz(at)seznam.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 02. 03. 2007

KÁDR “A-MUŽI “ PRO PODZIM 2010 BRANKÁŘI: KRUPIČKA Stanislav ml. HORNÍK Karel (hostování z Hroznětína) OBRÁNCI: ŠVÉDA Josef (hostování-1.FC Vřesová) MELICHAR Petr HOPF Martin (hostování-Spartak Chodov) KRUPIČKA Stanislav st. FICÍK Ivan BALOUN Jiří MELICHAR Vít ČERVÍK Tomáš CHÁRA Lukáš ZÁLOŽNÍCI: NITSCH Vladimír (hostování-Vintířov) KUČABA Luděk VAVERKA Jaroslav CHLUP Roman (zástupce kapitána) PALIVEC Marek (dorostenec) ŠTĚPÁNEK Karel (hostování-B.Sokolov) SKOPOVÝ Václav (hostování-Spartak Chodov) ÚTOČNÍCI: HEJNA Matěj HNÍZDIL Lukáš (kapitán) CHLUP Tomáš FIRBAS Karel HIŠEM Martin REALIZAČNÍ TÝM: LISA Jiří (zdravotník-masér) HÁJEK Daniel (vedoucí mužstva) VAKEŠ Petr (trenér) KOTEK Rostislav (asistent trenéra) POHYB V KÁDRU BĚHEM ZIMNÍ PŘESTÁVKY ODCHODY: VODRÁŽKA Jiří (ukončené hostováni-Merklín)) JANOVSKÝ Jakub ? ŠEDIVEC Pavel (ukončené hostování-FK Ostrov) ŠOUREK Martin (přestup do Německa) PŘÍCHODY: MELICHAR Vít (návrat z hostování v Sokolově) ČERVÍK Tomáš (návrat z hostování v Sokolově) CHÁRA Lukáš (návrat z hostování v Kolové) HORNÍK Karel (hostování z Hroznětína) HIŠEM Martin (přechod z dorostu) FIRBAS Karel (návrat z hostování z Vřesové)