Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 25. 03. 2006

FK Nová Role - SK Božíčany 14 : 0 (8 : 0) rozhodčí: Hodač Petr

Sestava FK: Pavlíček St. 1 - Drápalík L. 4, Špička P. 3, Dušek P. 6, Vaněček P. 2 Krupička St. 11 (46 min. Hájek Dav. 12), Štěpánek K. 8, Kotek R. (26 min. Žemlička P. 13), Hnízdil L. 7 (46 min.Hamberger T. 14) Mayer J. 5, Chlup R. 10 K (68 min. Janoušek L. 15)

Náhradníci: Hájek Dav. 12, Horečný M. 13, Hamberger T. 14, Janoušek L. 16

Branky:

5 min. 1 : 0 Mayer

6 min. 2 : 0 Chlup

14 min. 3 : 0 Mayer

20 min. 4 : 0 Štěpánek

22 min. 5 : 0 Mayer

26 min. 6 : 0 Chlup

33 min. 7 : 0 Štěpánek

35 min. 8 : 0 Chlup

47 min. 9 : 0 Chlup

49 min. 10 : 0 Hamberger

61 min. 11 : 0 Hamberger

66 min. 12 : 0 Hamberger

68 min. 13 : 0 Štěpánek

85 min. 14 : 0 Hamberger

Realizační tým - trenér: Pavlíček St. starší, asistent: Hájek Dan,

Přípravný zápas proti účastníkovi okresního přeboru bylo jednoznačnou záležitostí našeho celku. Božíčanský SK se během zápasu nedostal snad do jediné střelecké příležitosti a kdybychom proměnili všechny šance, které jsme si vytvořili bylo by skóre ještě vyšší. Každopádně utkání splnilo svůj účel. Při absenci kvalitních terénů je už při rozehrané soutěži každý zápas na kvalitním terénu přínosem.

V sobotu 25. 3. 2006 hrajeme mistrovské utkání proti FK Ostrov, také na umělé trávě v K. Varech – Drahovicích. Zápas začíná v 15.00 hodin a odjezd je ve 13.30 od sportovní haly. Doufáme, že se nám podaří přerušit černou sérii s tímto soupeřem, kterého jsme v mistrovském utkání neporazili dlouhých 6 let!